Lider Nieruchomości Otodom 2020, województwo wielkopolskie: Advestor Premium House

11 maja 2021

Autor otodom

Lider Nieruchomości Otodom 2020, województwo wielkopolskie: Advestor Premium House

Lider Nieruchomości Otodom, to obecnie najważniejsza nagroda branżowa przyznawana najlepszym agentom i biurom nieruchomości w Polsce. Każdego roku przyznawanych jest aż 18 statuetek: 16 dla lidera w każdym z województw, jedna nagroda dla biura ogólnopolskiego, a także specjalne wyróżnienie dla pośrednika, który w wyjątkowy sposób wyróżnił się na tle konkurencji.

Tytuł, który ma znaczenie

By wyłonić liderów w branży, Otodom przeprowadza wieloetapowe badanie, w którym pod lupę brane są najdrobniejsze detale: jakość ogłoszeń, ilość transakcji, a nawet zdjęcia zamieszczane przy ofertach. Obsługę i kontakt z klientem w tak wytypowanych biurach sprawdzamy metodą Mistery Shopper, czyli Tajemniczego Klienta. Rzetelność badania to dla nas podstawa.

- Udało nam się wypracować system, który nie dyskryminuje biur ze względu na ich wielkość lub obszar działalności. Istotne dla wyników są jedynie fachowość i skuteczność poszczególnych agencji. Można więc śmiało powiedzieć, że nagroda Lider Nieruchomości Otodom jest znakiem jakości, który potwierdza najwyższe kompetencje laureatów – podkreśla Izabela Sobańska-Synowiec, B2B Marketing Manager Otodom.

Lider Nieruchomości, województwo wielkopolskie: Advestor Premium House

Liderem Nieruchomości Otodom 2020 w województwie wielkopolskim zostało biuro Advestor Premium House z Poznania. Firma od czterech lat działa w stolicy Wielkopolski i okolicach. Reprezentanci biura są związani z branżą  jednak nieco dłużej. Specjalizują się w sprzedaży mieszkań, domów oraz działek budowlanych z rynku wtórnego. Firma obsługuje głównie nieruchomości klasy średniej oraz premium. Jak sami mówią: zawsze stawiają na jakość, nigdy na ilość, a słowo „premium" w nazwie biura to synonim jakości ich pracy.

Za podstawę swojego sukcesu uważają podejście: „obsługujemy swoich klientów, tak jak sami chcielibyśmy być obsługiwani”. Za cel stawiają sobie, by zrozumieć motywację klientów co do kupna lub sprzedaży swoich nieruchomości, jak i nauczyć się rozpoznawać towarzyszące im emocje. Dzięki temu są w stanie sprostać ich oczekiwaniom i odpowiednio przeprowadzać transakcje.

Zawsze dążymy do tego, aby nawiązać relacje z naszymi klientami i pozostawić po sobie dobre wrażenie. Każdego zainteresowanego staramy się traktować jako potencjalnego partnera do współpracy w przyszłości, a nie jako jednorazowy „deal” na tu i teraz. Dlatego też zdecydowana większość osób trafia do nas z powrotem lub z różnego rodzaju rekomendacji. Jest nam niezmiernie miło, że nasze profesjonalne podejście zostało też zauważone podczas konkursu Lider Nieruchomości 2020, a statuetka trafiła w nasze ręce mówi Agnieszka Głowacka z Advestor Nieruchomości.

Warto dodać, że biuro Advestor Premium House zostało laureatem nagrody Lider Nieruchomości Otodom już drugi raz z rzędu. Na podium za nim znalazły się biura INVENTUM Nieruchomości Kazaniecka&Bittner z Poznania (drugie miejsce) oraz Home Development z Dąbrówki (trzecie miejsce).

Czytaj także:

Artykuł zaktualizowany: 19 maja 2021

Udostępnij