Zmiana cen abonamentów dla biur nieruchomości

30 kwietnia 2020

Autor otodom

1 lutego 2018 wprowadzimy w Otodom zmiany w cenach abonamentów dla biur nieruchomości. Wraz ze zmianą cen zmienią się również niektóre przedziały abonamentowe oraz sposób rozliczeń za wystawienia dużej liczby ofert.

Nowe ceny odzwierciedlają pozycję naszego serwisu na rynku, naszą skuteczność w pozyskiwaniu dla Państwa klientów oraz zaangażowanie w budowanie serwisu i marki Otodom. Konsekwentnie inwestujemy pozyskane środki, żeby biura współpracujące z nami miały jak największy zwrot z każdej złotówki ulokowanej w Otodom.

O zmianach informujemy Państwa tak szybko, jak tylko to możliwe, abyście mieli odpowiednią ilość czasu na zaplanowanie swoich wydatków marketingowych na przyszły rok kalendarzowy.

Zdajemy sobie sprawę, że taka zmiana wymaga starannego zapoznania się nowymi warunkami, dlatego nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Doradcą lub pod ogólnym numerem 572 900 209.

Wierzymy, że dotychczasowa opłacalność współpracy z Otodom będzie dla Państwa najlepszym potwierdzeniem tego, że w kolejnych latach dołożymy jako Zespół wszelkich starań, żeby nasza skuteczność i Państwa satysfakcja stale rosła.

Nowy cennik abonamentów Otodom dla biur nieruchomości

Odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdą Państwo tutaj >>>

Nowe zapisy Ogólnych Warunków Świadczenia Usług dla biur nieruchomości obowiązujące od 1 lutego 2018 znajdą Państwo tutaj >>>

 

 

 

 

Artykuł zaktualizowany: 30 kwietnia 2020

Udostępnij