Inwestycje miesiąca w Otodom – Grudzień 2020

13 stycznia 2021

Autor otodom

Inwestycje miesiąca w Otodom – Grudzień 2020

Inwestycje Miesiąca to zestawienie najpopularniejszych inwestycji opublikowanych w Otodom z 7 głównych miast Polski (Poznań, Kraków, Szczecin, Trójmiasto, Łódź, Warszawa i Wrocław). Zestawienie zostało wzbogacone o kategorię, która uwzględnia miejscowości znajdujące się w powiatach okalających wyżej wspomniane miasta. Projekty deweloperskie wyłoniliśmy w oparciu o zaangażowanie użytkowników i ich zainteresowanie ogłoszeniami w ciągu grudnia. 

Villa Park – Inwestycja Miesiąca w Trójmieście

Villa Park

Villa Park to nowa propozycja mieszkaniowa od Invest Pel realizowana w dwóch etapach w gdańskiej dzielnicy Jasień. Kameralne osiedle obejmuje 3 budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, 16 segmentów w zabudowie szeregowej, a także 5 zespołów budynków czterolokalowych. Zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na 30 czerwca 2022 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska

Lipova Park – Inwestycja Miesiąca w okolicach Trójmiasta

Lipova Park

Lipova Park to realizacja deweloperska PRM powstająca przy Alei Lipowej w Redzie – lokalizacji, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza, tras spacerowych i placów zabaw dla najmłodszych. Inwestycja składa się z nowoczesnych trzykondygnacyjnych budynków, a w każdym z nich powstanie 9 mieszkań o różnorodnym metrażu. Aktualnie trwa sprzedaż lokali w ramach drugiego etapu budowy.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska i okolic

Ja_Sielska – Inwestycja Miesiąca w Poznaniu

Ja_Sielska

Ja_Sielska to nowa inwestycja dewelopera Pekabex Development zlokalizowana na poznańskich Jeżycach. W ofercie znajdują się mieszkania z ogródkami zapewniające otoczenie zieleni oraz lokale z tarasami o metrażach wynoszących około 30 m2. Do atutów projektu należy bliskość komunikacji miejskiej, która sprawia, że całe miasto jest dla mieszkańców na wyciągnięcie ręki.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania

Osiedle Galileusza – Inwestycja Miesiąca w okolicach Poznania 

Osiedla Galileusza

Osiedle Galileusza to projekt realizowany przez dewelopera J&P Construction nieopodal Poznania, w miejscowości Zalasewo. Ponadczasowy charakter inwestycji przejawia się w eleganckiej architekturze segmentów domów w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja gwarantuje zarówno sąsiedztwo placówek edukacyjnych (szkoła, przedszkola), sklepów i przychodni oraz jednocześnie sprawną komunikację z miastem Poznań. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania i okolic

Ogrody Włochy – Inwestycja Miesiąca w Warszawie

Ogrody Włochy III

Ogrody Włochy III to inwestycja dewelopera Ezbud Development zlokalizowana w kameralnym otoczeniu zieleni, przy ul. Chrościckiego 87. Obecnie w ramach III etapu budowy znajdują się gotowe do odbioru lokale mieszkalne – 1, 2, 3 i 4 pokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy

Zielona Aleja – Inwestycja Miesiąca w okolicach Warszawy

Zielona Aleja

Zielona Aleja to czterosegmentowy zespół budynków od dewelopera OSTOJA Małgorzata Borucka, który powstaje przy ul. Korczaka w Radzyminie, 30 minut samochodem od centrum Warszawy. Każdy segment będzie posiadał własne poddasze oraz ogródek sięgający powierzchni od 30 do 399 m2. Planowana data ukończenia pierwszego etapu inwestycji to II kwartał 2021 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy i okolic

Waniliowe Zacisze – Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu

Waniliowe Zacisze

Waniliowe Zacisze jest ciekawym projektem mieszkaniowym od Hajto Development Group realizowanym w północno-zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Lipa Piotrowska. Nowoczesne budynki w wariancie jedno i wielorodzinnym obejmują łącznie 32 lokale mieszkalne o różnorodnych metrażach oraz wysokości do 270 cm, która jest charakterystyczna dla zabudowy apartamentowej. W pobliżu inwestycji znajduje się rozwinięta infrastruktura, w tym gabinety lekarskie, przedszkola i tereny rekreacyjne. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia

Osada Sportowa – Inwestycja Miesiąca w okolicach Wrocławia

Osada Sportowa

Osada Sportowa od Omega Buildings stanowi zespół budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie realizowany w podwrocławskim Smolcu. Z myślą o mieszkańcach zaprojektowano funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. W ofercie dostępne są zarówno lokale o metrażu 26 m2, jak również dwupoziomowe mieszkania od około 60 do 74 m2. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia i okolic

Pomorska 464 – Inwestycja Miesiąca w Łodzi

Pomorska 464

Pomorska 464 to 42 eleganckie i nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej realizowane przez dewelopera Płochocki Developer we wschodniej części Łodzi, dzielnicy Widzew. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa oraz przestrzeń do relaksu i wyciszenia – na to mogą liczyć przyszli mieszkańcy domów z ogrodami. Zakończenie pierwszego z czterech etapów budowy planowane jest na 31 marca 2022 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi

Wiśniowa Aleja – Inwestycja Miesiąca w okolicach Łodzi

Wiśniowa Aleja

Wiśniowa Aleja jest nowym projektem domów w zabudowie szeregowej od dewelopera Master Developer. Inwestycja zlokalizowana jest w Pabianicach – w kameralnej i spokojnej okolicy sąsiadującej z innymi budynkami jednorodzinnymi. Oferta składa się z estetycznie zaprojektowanych domów o metrażu 127 m2 wraz z powierzchnią działki sięgającą 235 m2.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi i okolic

Browar Kleparz – Inwestycja Miesiąca w Krakowie

Browar Kleparz

Inwestycja Browar Kleparz to propozycja mieszkaniowa dewelopera Fracthon Zbożowa, która powstaje w wyjątkowym miejscu na mapie Krakowa – przy ulicy Zbożowej, w pobliżu malowniczej części Starego Miasta. Inwestycja będzie składać się z 97 mieszkań o powierzchni od 39,88 m2 do 102,82 m2 i 19 lokali usługowych. Zakończenie budowy planowane jest na drugi kwartał 2021 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa

Osiedle Apartamentów Bogucka – Inwestycja Miesiąca w okolicach Krakowa

Osiedle Bogucka

Osiedle Apartamentów Bogucka jest inwestycją realizowaną przez Grupę Pierlex Development w rozwijającej się podkrakowskiej Wieliczce. W ramach pierwszego etapu powstanie 8 przestronnych mieszkań usytuowanych w czterech nowoczesnych budynkach o zabudowie szeregowej. W sąsiedztwie inwestycji mieszkańcy znajdą tereny zielone, w tym parki i ogrody, miejsca sportu oraz szkoły podstawowe i średnie. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa i okolic

Chmielewskiego 23 – Inwestycja Miesiąca w Szczecina

Chmielewskiego 23

Chmielewskiego 23 od BEST Deweloper to inwestycja wpisująca się w potrzeby klientów o różnych oczekiwaniach. W ofercie dostępne są lokale mieszkalne o bogatej różnorodności pod względem metrażu – od mieszkań 1 pokojowych typu SMART do przestronnych apartamentów z tarasem zapewniającym widok na dorzecze Odry. Poza estetycznymi walorami architektonicznymi Chmielewskiego 23 to również atrakcyjna lokalizacja z pełną infrastrukturą. 

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina

Osiedle Parkowe – Inwestycja Miesiąca w okolicach Szczecina

Osiedle Parkowe

Osiedle Parkowe to kompleks mieszkaniowy położony w zacisznej części Stargardu przy ul. Gdyńskiej realizowany przez dewelopera EKO-III. W otoczeniu krajobrazu zieleni powstaną trzy nowoczesne budynki, a w nich funkcjonalne mieszkania z ogródkami, balkonami i pomieszczeniami gospodarczymi. Obecnie w trakcie realizacji jest II etap inwestycji, a ukończenie budowy przewidywane jest na IV kwartał 2021 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina i okolic

Artykuł zaktualizowany: 13 stycznia 2021

Udostępnij