Idź do strony głównej
Nexx Developer sp. z o.o
Nexx Developer sp. z o.o
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
śląskie
Gliwice
Wójtowa Wieś
Wzgórze Poetów
Wzgórze Poetów

Wzgórze Poetów

Zapytaj o cenę
Nexx Developer sp. z o.o
Lokalizacja
Wójtowa Wieś, Gliwice, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
11 /92

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
39 - 95 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Inwestycja

Sielskie klimaty, bliskość natury i atuty dużego miasta. Przedstawiamy nową inwestycję na południu Gliwic – Wzgórze Poetów. Wyjątkowe miejsce, w dzielnicy Wójtowa wieś, która pamięta jeszcze XVI wiek.

Wzgórze Poetów to kameralne, trzypiętrowe budynki, których drewniane, detale, nawiązywać będą do charakteru łączącego cechy kamienic z sąsiedniej „poetyckiej" dzielnicy, z pięknem i prostotą podmiejskich klimatów.

Zróżnicowane metraże od 36 do ponad 100 m², przestronne penthousy ze słonecznymi tarasami na ostatnich kondygnacjach, ustawne, funkcjonalne mieszkania na pozostałych piętrach oraz atrakcyjne mieszkania parterowe z ogrodami – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Osiedle zostanie otoczone designerską, mała architekturą: siedziska, ławki, plac zabaw i strefa rekreacyjna oraz duża ilość zieleni. W pobliżu tereny rekreacyjne i „zielone płuca Gliwic” – Wilcze doły

„Wzgórze Poetów” to mieszkania dla każdego, kto ceni spokój, nowoczesność, ale i bliskość miejskiej infrastruktury.

Wygodne i innowacyjne rozwiązania

Projekt przystosowany do SYSTEMU SMART HOME, a apartamenty na najwyższym piętrze są wyposażone w inteligentne sterowanie.

Dajemy Ci rozwiązania, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie. Automatyczne sterowanie najważniejszymi obwodami instalacji w mieszkaniu, kontrola nad domem i rzeczywiste oszczędności to dopiero początek. Zwiększ komfort swojego mieszkania i kontroluj swą przestrzeń poprzez inteligentny panel lub smartfon nawet gdy faktycznie nie ma Cię w domu.

Stacje do ładowania pojazdów elektrycznych

W dobie obecnych czasów niezbędne jest przyszłościowe myślenie. W temacie ekologii nie pozostajemy obojętni. Stacje dla elektryków oszczędzą cenny czas mieszkańców i ułatwią decyzję o zakupie proekologicznego pojazdu.

Mieszkanie „pod klucz”

Rozumiemy, że już sam wybór miejsca zamieszkania oraz apartamentu to niełatwa decyzja, dlatego chcemy usprawnić dalszy proces jakim jest urządzenie Twojego mieszkania.

Do wyboru przedstawiamy aż 11 opcji - każdy znajdzie coś dla siebie.

Lokalizacja

Położenie osiedla sprzyja aktywności fizycznej. W pobliżu ścieżki rowerowe dla amatorów dwóch kółek, a w odległości zaledwie 1 km znajdują się zielone płuca Gliwic, czyli Wilcze doły z rozległymi terenami do spacerowania, gdzie w niedalekiej przyszłości powstanie ciekawie zagospodarowany zbiornik retencyjny, z siłowniami na świeżym powietrzu, ścieżkami dla miłośników rolek, nordic walkingu, czy biegania.

Zapraszam do kontaktu

Katarzyna Ekiert
Ogłoszenie dewelopera
Katarzyna Ekiert
535

Więcej ogłoszeń od Nexx Developer sp. z o.o