Uzyskaj dostęp do swojego Statusu Kredytowego w BIK i wsparcie najlepszych ekspertów finansowych

Czy wiesz, że posiadanie historii kredytowej w BIK może znacząco ułatwić uzyskanie kredytu hipotecznego?

Rynek kredytów hipotecznych odgrywa istotną rolę w kształtowaniu rynku mieszkaniowego. BIK gromadzi i udostępnia dane o historii kredytowej klientów banków, spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych i firm pożyczkowych z całego rynku kredytowego w Polsce. Jest to największy w kraju zbiór danych o klientach indywidualnych i przedsiębiorcach, także w zakresie pożyczek pozabankowych. Raporty dostarczane przez BIK są wykorzystywane przez wszystkie banki w Polsce do oceny zdolności kredytowej klientów, ubiegających się o kredyt hipoteczny. 

Ponieważ jako Otodom od dłuższego czasu wspieramy naszych klientów w procesie pozyskania finansowania, zdecydowaliśmy o nawiązaniu strategicznej współpracy z BIK. Współpraca ta jest kolejnym elementem ułatwiającym naszym klientom zakup wymarzonego mieszkania lub domu. 

Co to jest „Promocja BIK”?

To wspólna inicjatywa Grupy OLX i Biura Informacji Kredytowej. Dzięki niej osoby odwiedzające serwis Otodom oraz platformę obido i poszukujące nieruchomości do zakupu, będą mogły bezpłatnie umówić się na spotkanie z rekomendowanym ekspertem finansowym oraz otrzymać dwumiesięczny dostęp do wskaźników i Alertów BIK. Oznacza to, że będą mogły sprawdzić najważniejsze informacje o swojej wiarygodności finansowej i skorzystać z ochrony przed wyłudzeniami. 

Może Cię zainteresować: Program Rekomendowany Ekspert Finansowy. Wybierz eksperta z polecenia

Do kogo skierowana jest „Promocja BIK” i jak działa?

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników i gości Otodom oraz platformy obido, którzy w czasie trwania akcji skorzystają z usługi Kontaktu z Ekspertem Finansowym 

Osoby te będą mogły podczas spotkania z doświadczonym specjalistą nie tylko przeanalizować szczegółowo kluczowe warunki uzyskania kredytu ale też omówić np. możliwość poprawy zdolności kredytowej. Dodatkowo, ci którzy z takiej usługi skorzystają, otrzymają dostęp do Raportu BIK, czyli swojej historii kredytowej. Cała usługa ma na celu zapewnienie potencjalnym kredytobiorcom nie tylko pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, ale również budowanie świadomości finansowej.

W akcji promocyjnej można wziąć udział wyłącznie raz. 

Korzyści z udziału w akcji „Promocja BIK”

  • Dowiesz się, jak poprawić swoją zdolność kredytową i scoring kredytowy.
  • Dzięki danym z BIK sprawdzisz, jak Twoją wiarygodność kredytową oceniają banki.
  • Będziesz mieć dostęp do narzędzi, dzięki którym lepiej przygotujesz się do do zakupu mieszkania czy domu.
  • Dowiesz się, jak zabezpieczyć się przed wyłudzeniem kredytu dzięki Alertom BIK.
  • Możesz realnie zwiększyć swoje szanse na uzyskanie kredytu hipotecznego. 
  • Ekspert Notus Finanse pomoże Ci wybrać ofertę kredytową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.otodom.pl/pl/finanse/zamow-rozmowe

Sprawdź też: Ekspert finansowy – w czym może Ci pomóc?

Back to top button