Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Jeżyce
Podolany
VIVENDA
VIVENDA

VIVENDA

ceny od 9 800 zł/m²
Lokalizacja
ul. Franciszka Firlika, Podolany, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2024
Dostępne lokale
35 /56

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2022
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
43 - 81 m²
Wysokość pomieszczeń
265 - 390 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w II etapie inwestycji VIVENDA- kameralnego, cichego osiedla zamkniętego w poznańskiej dzielnicy Podolany.

Osiedle znajduje się tuż przy ul. Obornickiej, na prostopadłej do niej ul. Franciszka Firlika.

Udzielamy dłużej rezerwacji dla osób chcących skorzystać z programu rządowego Pierwsze Mieszkanie. Więcej na temat dowiedzą się Państwo w Biurze Sprzedaży Mieszkań.

Osiedle VIVENDA to kameralny zespół czterech, 3-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych na spokojnym osiedlu zamkniętym. Inwestycja znajduje się przy uliczce, na której jest ograniczony ruch samochodów, ponieważ jest to droga prowadząca jedynie do posesji sąsiednich. Przy inwestycji znajdują się liczne nasadzenia drzew, a teren osiedla zostanie zagospodarowany poprzez ogródki przydomowe, teren wspólny na dziedzincu oraz mały plac zabaw.
Udogodnienia: rowerownie, wózkarnie, windy, hala garażowa, naziemne ogólnodostępne miejsca postojowe, plac zabaw, zagospodarowany teren zielony, ogródki, wideodomofony, teren ogrodzony i zamknięty.
Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie spokój i ciszę, przy jednoczesnym bliskim sąsiedztwie w pełni rozwiniętej infrastruktury. Doskonała lokalizacja oraz oferta pobliskich galerii handlowych zapewnią mieszkańcom komfortową codzienność.
Kompleks budynków powstanie przy ul. Franciszka Firlika , w pobliżu ul. Obornickiej, w sąsiedztwie zabudowy jedno i wielorodzinnej.
W ofercie znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim, 2 – 4 pokojowe o powierzchni od 43-65m2 oraz mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 81m2. Każde mieszkanie posiada balkon, natomiast mieszkania parterowe- przydomowe ogródki.
W celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom odpowiedniego komfortu i wygody, budynki zostaną wyposażone w nowoczesne windy oraz rowerownie/wózkarnie, a całe osiedle będzie terenem zamkniętym.
Ważnym elementem małej architektury osiedla będą wykończone drogi wewnętrzne oraz plac zabaw. Obszar zieleni pomiędzy budynkami w obrębie dziedzińca zostanie zagospodarowany jako przestrzeń służąca rekreacji mieszkańców.

→ możliwość wykończenia mieszkania pod klucz

-> zawieramy umowy rezerwacyjnie również zdalnie, istnieje możliwość ustnej rezerwacji mieszkania na 3dni
-> istnieje możliwość wprowadzenia zmian w układzie oraz instalacjach, zmiana systemu ogrzewania na podłogowe ( w zależności od zaawansowania prac)
-> na dodatkowe życzenie klienta: klimatyzacja, wykończenie pod klucz, antysmogowe nawietrzaki, rolety zewnętrzne dla mieszkań parterowych
-> stawiamy ogrodzenie ogródków oraz montujemy krany zewnętrzne
-> nasi klienci otrzymają wraz z kluczami od mieszkania zniżkę 10% na zakupy w naszym markecie budowlanym


Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

RBW Grupa Deweloperska
Ogłoszenie dewelopera
RBW Grupa Deweloperska
612

Więcej ogłoszeń od RBW Grupa Deweloperska