Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
Szczecin
Prawobrzeże
Dąbie
Victoria Apartments II
Victoria Apartments II

Victoria Apartments II

ceny od 12 668 zł/m²
PCG
Lokalizacja
ul. Przestrzenna, Dąbie, Prawobrzeże, Szczecin, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2025
Dostępne lokale
37 /138

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O inwestycji

Na terenie inwestycji docelowo powstanie 5 budynków obejmujących 155 apartamentów klasy premium. Pierwsze dwa budynki w sprzedaży (B i D) to 55 komfortowych lokali 2-, 3- i 4- pokojowych o metrażach od 41 m2 do 94 m2. Wszystkie będą posiadały duże balkony z zamykanymi schowkami na sprzęt sportowy czy meble ogrodowe, mieszkania położone na I piętrze – tarasy, a te zlokalizowane na parterze – ogródki. Istnieje też możliwość indywidualnego dopasowania przestrzeni do potrzeb klientów – łączenia i rearanżacji poszczególnych mieszkań. Dodatkowo w budynkach zaprojektowane zostały komórki lokatorskie, dla wygody i bezpieczeństwa przechowywania.

Victoria Apartments II to nie tylko mieszkania wysokiej jakości. To także starannie zaprojektowany teren inwestycji, z urokliwą zielenią i małą architekturą czy strefami: spacerową i sportową. Najważniejsze jednak to prywatne, zrewitalizowane nadbrzeże uzupełnione o kameralną marinę z miejscami postojowymi dla łodzi. Będzie to idealne, klimatyczne miejsce do życia, odpoczynku i realizacji wodnych pasji.

Nad Dębską Strugą, tuż przy jeziorze Dąbie Małe, w pobliżu wody, zieleni. Z poranną kawą na świeżym powietrzu, z towarzyskim popołudniem na tarasie na dachu, ze spokojnym wieczorem w kojącej saunie z widokiem na nadbrzeże. I z miejscem postojowym na łódź. Wśród niepowtarzalnej przyrody, a jednak w mieście. Takie będzie Twoje mieszkanie w klasie premium na osiedlu Victoria Apartments II.

Wysokiej jakości apartamenty położone w jedynej w swoim rodzaju lokalizacji będą doskonałym miejscem do zamieszkania, jako second home, czy wartościowa inwestycja pod wynajem.

Osiedle będzie realizowane etapowo:

  • Budynek B – 24 apartamenty, zakończenie realizacji zaplanowane na I kwartał 2025 r.
  • Budynek D – 31 apartamentów, zakończenie realizacji zaplanowane na I kwartał 2025 r.
  • Budynki A, C i N – w następnych etapach realizacji

Victoria Apartments II to kolejna część wyjątkowego osiedla, które powstało nad brzegiem jeziora Dąbie.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
735

Więcej ogłoszeń od PCG