Inwestycja deweloperska
mazowieckie
wołomiński
Zielonka
ul. Ossowska
Vena- prestiżowa inwestycja w Zielonce
Vena- prestiżowa inwestycja w Zielonce

Vena- prestiżowa inwestycja w Zielonce

ceny od 7 400 zł/m²
Ziółkowski s.c.
Lokalizacja
ul. Ossowska , Zielonka, wołomiński
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
0 /30

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2022
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
53 - 119.14 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

Inwestycja obejmuje budowę 30 mieszkań w zabudowie szeregowej o unikatowych na rynku powierzchniach: od 53 m² do 130 m². Każde z mieszkań przyporządkowane ma swoje 2 miejsca postojowe a niektóre dysponują ogrodami i ogródkami . Teren wokół budynków jest przestronny, urządzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Apartamenty Vena to kreatywna i elegancka odsłona zabudowy szeregowej. Fasada, elewacja oraz zagospodarowanie terenu inwestycji łączy w sobie tradycyjnie szlachetne materiały w nowoczesnym ujęciu.
Na inwestycję składa się 15 budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, tj. 30 mieszkań. Do części lokali przynależą garaże, pozostałe mają dwa miejsca postojowe na terenie osiedla. Wykonane w technologii tradycyjnej murowanej budynki będą składały się z trzech kondygnacji: parteru (jedno mieszkanie, z ogródkiem), pierwszego piętra i poddasza użytkowego (drugie piętro). Teren osiedla będzie ogrodzony, z bramą wjazdową uruchamianą pilotem.

Apartamenty Vena to kameralne, prestiżowe osiedle zlokalizowane przy głównej ulicy w podwarszawskiej Zielonce. Nazwa miejscowości w pełni oddaje jej charakter – znajdują się tu duże połacie terenów zielonych, malowniczo położone strzeżone kąpielisko Glinianki, atrakcyjne ścieżki spacerowe i trasy rowerowe, siłownie na świeżym powietrzu, a także gratka dla najmłodszych – nowocześnie wyposażone place zabaw. To idealne miejsce dla ludzi aktywnych, lubiących jogging, przejażdżki rowerowe, rodzinne spacery, pływanie, morsowanie, wędkowanie, sporty indywidualne i zespołowe. Nieopodal osiedla znajdują się korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Ekologiczny charakter tego miejsca podkreślają praktyczne niuanse, jak choćby okoliczny bazarek, na którym można zaopatrzyć się w świeże warzywa i owoce, czy planowana w niedługim czasie nowa infrastruktura drogowa z ciągiem pieszo-rowerowym. W promieniu kilkuset metrów znajdują się tu także rozmaite sklepy i markety, apteki, piekarnie, banki i bankomaty, centrum miasta z Urzędem Miejskim oraz Ośrodkiem Kultury i Sportu, 300 metrów od osiedla jest szkoła podstawowa i przedszkole, a raptem pół kilometra trzeba pokonać, aby znaleźć się na dworcu PKP. Przy ulicy Ossowskiej co kawałek są rozmieszczone również przystanki autobusow.

Od strony komunikacyjnej Ossowska to świetny wybór, niezależnie od preferowanego środka transportu. Sprzyjają temu wygodne połączenia na linii Zielonka-Warszawa: pociągiem PKP z Zielonki do stacji Warszawa Wileńska (ok. 12-15 min.), a później linią metra ze stacji Dworzec Wileński po całej Warszawie; oraz połączenie PKP do stacji Warszawa Śródmieście. Przejazd samochodem zajmuje ok. 25 minut – do wyboru są trasy przez DW631, DW634 oraz S8.

W odległości ok. półtora kilometra od Ossowskiej znajduje się chronione przez WOPR kąpielisko Glinianki z malowniczą wyspą pośrodku akwenu. W ciepłe dni można zrelaksować się nad wodą, popływać lub urządzić rodzinny piknik. Latem odbywają się tam koncerty i festyny. Sztuczny zbiornik powstał w miejsce dawnej kopalni iłów, dzięki czemu woda ma tutaj piękny, szmaragdowo-zielony odcień. Strzeżona plaża gwarantuje bezpieczną kąpiel dzieciom oraz osobom
dopiero uczącym się pływać. Wokół zbiornika wytyczono promenadę spacerową, tzw. „Gliniankową Pętlę”. Nie napotkają tu problemów kierowcy – dla zmotoryzowanych wyznaczono ponad 200 miejsc parkingowych. Glinianki docenią również wędkarze: łowisko w Zielonce ma czystą wodę i jest wypełnione różnymi gatunkami ryb (m.in. karpie, szczupaki, węgorze, liny, karasie, amury).

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
573