Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
poznański
Kostrzyn
Kostrzyn
Tarasy Kostrzyna - Etap II
Tarasy Kostrzyna - Etap II

Tarasy Kostrzyna - Etap II

ceny od 7 200 zł/m²
Lokalizacja
ul. Warszawska 14, Kostrzyn, Kostrzyn, poznański, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
13 /64

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Tarasy Kostrzyna

Tarasy Kostrzyna to developerska inwestycja znajdująca się w Kostrzynie, niemalże w centrum miasta, u zbiegu ulic Warszawska/ Moniuszki. Atutem położenia jest dogodne połączenie komunikacyjne z Poznaniem ( poznańska kolej metropolitalna), bliskość dworca PKP (400m) oraz trasy szybkiego ruchu S5, jak również drogi krajowej nr 92. Tarasy Kostrzyna to nowoczesne osiedle zamknięte, powstanie łącznie 5 budynków, o wysokości od 4 do 6 kondygnacji. Przewidziano zróżnicowaną strukturę mieszkań, od małych 1-pokojowych (34m2) do 3-pokojowych (62m2).

Drugi Etap Osiedla Tarasy Kostrzyna został zrealizowany przez spółkę Atrium PBH Sp. z.o.o. w ramach, którego powstały 64 mieszkania o zróżnicowanym metrażu, które tworzą nowoczesny, przestrzenny sześciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, dostosowany do potrzeb zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw, singli i osób starszych.

Wysoki standard inwestycji zapewniają najlepszej jakości materiały budowlane, staranne i bardzo rzetelne wykonawstwo. Szybki i swobodny dostęp do mieszkań zapewniają 3 odrębne klatki schodowe, szerokie korytarze, a także windy. Z myślą o szczególnych potrzebach lokatorów dla wybranych mieszkań, powstały komórki lokatorskie.

Zróżnicowany metraż lokali mieszkalnych pozwoli dokonać odpowiedniego wyboru pomiędzy kawalerkami 36m2 a mieszkaniami dwupokojowymi czy też trzy pokojowymi, o powierzchni 62m2.

Mieszkania ogrzewane ze wspólnej kotłowni zasilanej pompą ciepła, ogrzewanie podłogowe, okna PCV na profilach wzmocnionych kształtownikiem stalowym, pakiet 3 szybowy, współczynnik dla szyby U=05, wraz z roletami zewnętrznymi, drzwi wejściowe do mieszkań z atestem, domofony oraz duże, przestronne balkony ze szklanymi balustradami.

Wokół budynku przewidziano teren zielony i nasadzenia, tak by przestrzeń stanowiła przyjemną strefę odpoczynku. Aby zapewnić mieszkańcom większy komfort bezpieczeństwa, na osiedlu jest monitoring. Osiedle jest zamknięte Zadbaliśmy o to, by niezbędną do oświetlenia terenu zewnętrznego oraz części wspólnych energię, budynek pozyskiwał drogą instalacji fotowoltaicznej.

Zapraszam do kontaktu

Katarzyna Jędrzejewska
Ogłoszenie dewelopera
517

Więcej ogłoszeń od Atrium PBH Sp. z o.o.