Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
kołobrzeski
Ustronie Morskie
Ustronie Morskie
SUNDAY Resort Ustronie Morskie
SUNDAY Resort Ustronie Morskie

SUNDAY Resort Ustronie Morskie

ceny od 9 000 zł/m²
Lokalizacja
ul. Polna, Ustronie Morskie, Ustronie Morskie, kołobrzeski, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
51 /59

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2022
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
31.4 - 38.9 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, strefa wypoczynku, basen
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne

Opis

Ustronie Morskie to niezwykle urokliwa nadbałtycka miejscowość, z powodzeniem łącząca walory spokojnego rybackiego miasteczka z udogodnieniami charakterystycznymi dla większych kurortów. Kto raz tu zawita, zostawia serce. Dlatego cieszymy się mogąc przedstawić kolejną inwestycję w naszym nadmorskim portfolio – SUNDAY Resort Ustronie Morskie.

Zaledwie 800 m od piaszczystej plaży, 400 m od całorocznego Aquaparku Helios, 450 m od najbliższego sklepu. Niewątpliwym atutem lokalizacji, zwłaszcza w sezonie letnim, jest dogodny dojazd z drogi krajowej nr 11, bez konieczności przejazdu przez centrum miejscowości. Całości dopełnia szeroki, oświetlony chodnik biegnący bezpośrednio przy inwestycji - wiodący wprost nad morze, w kierunku licznych kafejek, restauracji i wędzarni, serwujących ryby z własnego połowu.

Dla aktywnych nie lada gratką będzie trasa rowerowa R10, która przebiegając przez Ustronie, łączy Świnoujście z Helem. W 30 minut dojedziemy nią do Kołobrzegu, po drodze ciesząc się niezwykłymi widokami Ekoparku, podobny czas zabierze wycieczka do malowniczej latarni morskiej w Gąskach.

SUNDAY Resort Ustronie Morskie jest kameralnym, całorocznym kompleksem dwóch budynków z windami oraz częścią rekreacyjną. Łącznie przewidujemy oddanie 59 samodzielnych lokali z łazienkami, aneksami kuchennymi i balkonami. Część apartamentów położonych na poddaszu będzie apartamentami dwu-poziomowymi, natomiast apartamenty na parterze będą posiadały tarasy i ogródki.

Na terenie inwestycji znajdzie się:

- kryty basen

- jacuzzi

- sauna fińska

- parking z miejscami postojowymi ogólnodostępnymi dla mieszkańców.

Zadbaliśmy więc o to, żeby obiekt był atrakcyjny niezależnie od pogody i pory roku.

Jako inwestor – ARCHICORP – możemy pochwalić się wieloma realizacjami mieszkaniowymi. W każdej zwracamy uwagę na detale i nie szukamy kompromisów w kwestiach jakości. Dzięki doświadczonemu zespołowi i szerokiej bazie sprawdzonych wykonawców, realizujemy apartamenty „pod klucz” nie tylko w zakresie wykończenia ścian czy podłóg, ale również mebli, oświetlenia i dodatków.

Podana w ofercie cena dotyczy apartamentów wykończonych w stanie deweloperskim. Lokale SUNDAY Resort Ustronie Morskie objęte są obligatoryjnym wykończeniem „pod klucz” za dopłatą ujętą w cenniku. Możesz wybrać jedną z czterech wersji wystroju wnętrza, zaprojektowanego przez doświadczony zespół architektów i technologów mebli. Proponujemy rozwiązania i materiały, które sprawdzą się przez lata.

Dla osób zainteresowanych indywidualnymi rozwiązaniami istnieje możliwość wykonania odrębnego projektu wnętrza i wyceny.

Dbając o komfort właścicieli, nie dopuszczamy możliwości sprzedaży lokalu bez wykończenia. Planujemy przekazanie apartamentów urządzonych „pod klucz” w jednym terminie, aby uniknąć sytuacji, w której część inwestorów wypoczywa, a inni prowadzą uciążliwe prace remontowe.

Zapraszam do kontaktu

Jacek
Ogłoszenie dewelopera
603

Więcej ogłoszeń od ARCHICORP