Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
pomorskie
kartuski
Kartuzy
Kartuzy
Stary Dworzec
Stary Dworzec

Stary Dworzec

ceny od 12 424 zł/m²
Bravo Developer - Stary Dworzec
Lokalizacja
ul. Dworcowa, Kartuzy, Kartuzy, kartuski, pomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2025
Dostępne lokale
34 /90

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Lokalizacja

Życie w ścisłym centrum miasta to kompletna infrastruktura miejska po sąsiedzku.
To definicja wygody. Szkoła, przedszkole i żłobek 200 m od osiedla. Punkty usługowe, apteki i szeroki wybór lokali gastronomicznych zaledwie kilka kroków od przekroczenia progu budynku. Dworzec integracyjny oddalony o 50 m od inwestycji to komunikacyjny łącznik z regionalnymi miejscowościami i trójmiejską metropolią. Wszędzie blisko, wszystko pod ręką.

Standard

Stary Dworzec to inwestycja dopracowana w najmniejszym szczególe. Doskonale wkomponowana w tkankę miejską, swoim charakterem odzwierciedla ton centrum miasta. Z zamiłowania do doskonałości, zaprojektowaliśmy inwestycję bezkompromisową. Dobrze doświetloną i wyeksponowaną przestrzeń w centrum miasta, jednocześnie gwarantującą kameralność i intymność. Stary Dworzec wyróżnia się bardzo wysokim standardem wykończenia zarówno części wspólnych, lokali mieszkalnych, jak i 17 lokali usługowych, do których zagospodarowania oddany zostanie parter. Budynek zaprojektowano pod kątem jak najlepszej funkcjonalności. Mieszkania posiadają balkony, loggie oraz tarasy, a ściany lokali są pokryte tynkiem cementowo-wapiennym, na posadzkach zastosowano specjalny gres odporny na warunki atmosferyczne.

Otoczenie

Inwestycja zatopiona jest w zieleni przylegającego parku, który w upalne dni zapewni chwile wytchnienia i jeszcze bardziej skróci i umili drogę do szkoły najmłodszym mieszkańcom. W ramach Programu Rewitalizacji Kartuz, powstało na rynku klimatyczne miejsce z fontanną i małą architekturą, oddającą kaszubski charakter miasta, które urozmaicają wieczorne spacery.

Miejsca parkingowe

Nie idziemy na kompromisy. Dwupoziomowa, podziemna hala garażowa zapewni maksymalną wygodę życia w centrum miasta. Nie stracisz ani minuty na poszukiwanie miejsca parkingowego, nawet w godzinach szczytu.

Rekreacja

Ścieżki rowerowe w centrum miasta bezpiecznie doprowadzą Cię do pobliskich promenad z infrastrukturą rekreacyjną i pieszo-rowerową. W odległości kilkuset metrów od inwestycji, nad jeziorem Klasztornym Małym, w pobliżu dawnych zabudowań klasztornych Zakonu Kartuzów, znajduje się Gaj Świętopełka. Ten niewielki kompleks leśny służący rekreacji, jest niezaprzeczalnie jednym z najbardziej urokliwych zakątków Kartuz.

Zapraszam do kontaktu

Marcin Bobkowski
Ogłoszenie dewelopera
Marcin Bobkowski
667

Więcej ogłoszeń od Bravo Developer - Stary Dworzec