Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Gajowice
Stalova
Stalova

Stalova

Zapytaj o cenę
i2 Development S.A.
Lokalizacja
ul. Stalowa, Gajowice, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2026
Dostępne lokale
95 /147

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O inwestycji

Inwestycja „Stalova” to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, położone w centrum miasta – dzielnicy Fabryczna. Szeroka oferta mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach sprosta potrzebom i oczekiwaniom każdego Klienta. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców pod budynkiem przewidziano dwupoziomowy garaż podziemny. Ogródki przynależne do mieszkań zlokalizowanych na parterze oraz przestronne tarasy zapewnią miejsce do relaksu i odpoczynku. Ponadczasowy styl budynku zostanie osiągnięty dzięki nowoczesnej architekturze a zastosowane materiały budowlane i wykończeniowe zapewnią wysoki standard inwestycji.

Wszędzie blisko

Położenie inwestycji w centrum miasta – w dzielnicy Fabryczna gwarantuje bardzo dobre skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami Wrocławia. Dostępność różnorodnych środków transportu takich jak tramwaje oraz autobusy zapewni płynne i szybkie przemieszczanie się. Swobodę wyboru dopełnia ścieżka rowerowa ciągnąca się praktycznie do samego Rynku.

Unikatowe miejsce

„Stalova” to idealny wybór dla osób ceniących sobie dynamikę miejskiego życia. Rozwinięta infrastruktura, bogate zaplecze handlowo-usługowe, bliskość szkół, sklepów oraz restauracji to niewątpliwe atuty tego miejsca. Multifunkcyjne otoczenie zapewni oszczędność czasu i zaspokojenie wszystkich potrzeb w najbliższej okolicy. To inwestycja stworzona z myślą o rodzinach, posiadająca jednocześnie potencjał inwestycyjny. Zakochaj się w tym miejscu już dziś!

Zapraszam do kontaktu

Sprzedaż
Ogłoszenie dewelopera
Sprzedaż
713

Więcej ogłoszeń od i2 Development S.A.