Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ
Stara Praga
SPRZECZNA 6
SPRZECZNA 6

SPRZECZNA 6

Zapytaj o cenę
PPHU Corpores Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Sprzeczna, Stara Praga, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2025
Dostępne lokale
38 /38

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2023
Liczba kondygnacji
7
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
44.16 - 89.92 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, pomieszczenie na rowery, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

SPRZECZNA 6 to wyjątkowe miejsce, położone w doskonałej lokalizacji Warszawy.

Zlokalizowana w samym sercu ciągle rozwijającej się i rewitalizowanej dzielnicy Praga, która znalazła się na 4 miejscu w rankingu najfajniejszych dzielnic w Europie "The coolest neighbourhood in Europe" stworzonym przez blogerów podróżniczych. Dostęp do wielu obiektów rozrywkowo-kulturalnych oraz szerokiej gamy niezależnych klubów, galerii sztuk, klimatycznych kafejek i restauracji sprawia, że Praga tętni życiem.

Dynamicznie rozwijająca się infrastruktura miasta oraz dzielnicy umożliwia dogodne połączenia zarówno dla komunikacji rowerowej (liczne ścieżki rowerowe) jak i transportu publicznego (autobusy, tramwaje, kolej, metro). Niewątpliwymi atutami w zakresie komunikacji jest bliskość linii M2 stołecznego metra – Stadion Narodowy (około 300 metrów od inwestycji), przystanki autobusowe i tramwajowe przy ulicy Targowej (około 100 merów od inwestycji) oraz kładki pieszo-rowerowej (około 1 km od inwestycji) prowadzącej wprost do ścisłego centrum Warszawy. W bliskim sąsiedztwie istnieje wiele placówek oświatowych, gabinetów opieki medycznej czy też centra sportowe, handlowe i tereny rekreacyjne (m. in. Stadion Narodowy, Galeria Wieleńska, Park Skaryszewski, Warszawskie ZOO, Centrum Praskie Koneser, itp.).

Architektura SPRZECZNEJ 6 to nowoczesne rozwiązania architektoniczne nawiązujące klimatem do przedwojennej dzielnicy. Wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić komfort przyszłym mieszkańcom. Zastosowane rozwiązania nawet na niedużej powierzchni zapewniają pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Warszawa
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Warszawa
883

Więcej ogłoszeń od PPHU Corpores Sp. z o.o.