Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
świętokrzyskie
Kielce
Śródmieście
Smart Apart
Smart Apart

Smart Apart

Zapytaj o cenę
Smart Development Sp. z o.o. Sp.k
Lokalizacja
ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Śródmieście, Kielce, świętokrzyskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
10 /85

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
25 - 88.91 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja

Smart Apart to wyjątkowa oferta inwestycyjna, nieopodal kieleckiego Rynku. Dedykowane na wynajem mikroapartamenty, zostały zaprojektowane w trosce o oczekiwania swoich właścicieli oraz wynajmujących je osób, przebywających terminowo w Kielcach. To także idealne rozwiązanie dla startujących w dorosłe życie. Wykończone w wysokim standardzie lokale będą się cieszyć dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących, co pozwoli na szybki zwrot inwestycji.

Powierzchnie jakie mamy do zaoferowania rozpoczynają się od –25m2 do -88.91-m2. Nasze Smart-apartamenty sprzedawane będą wykończone pod klucz wg zamówionego pakietu lub w stanie deweloperskim.

Każde z mieszkań jest doskonale doświetlone dzięki zaprojektowaniu odpowiedniej liczby okien w poszczególnych lokalach. Przemyślany projekt całej inwestycji sprawia, że urządzone przez Ciebie, wymarzone mieszkanie będzie nie tylko piękne, ale również w pełni funkcjonalne.

Lokalizacja

Smart Apart to kameralna inwestycja położona w Kielcach, nieopodal Rynku. Bliskość terenów zielonych, tras spacerowych i rowerowych sprawi, że zechcecie tu spędzać każdą wolną chwilę, nie rezygnując z zalet miasta.

Lokalizacja budynku pozwala szybko dotrzeć do pracy i na uczelnię.Bliskość węzłów komunikacyjnych pozwala sprawnie przemieszczać się po całym mieście.

Mały sklepik, restauracja czy duża galeria handlowa? Wszystko w zasięgu ręki!

Tereny zielone i ścieżki rowerowe sprzyjają rodzinnym spacerom czy uprawianiu sportów.

O nas

Smart Development opiera się o uznanych fachowców na rynku budowalnym, posiadających w swoim dossier szereg znanych inwestycji. Współpracujemy tylko z uznanymi biurami architektonicznymi oraz wykonawcami mogącymi się poszczycić nienaganną opinią na rynku budowlanym.

Zapraszam do kontaktu

Karolina Plewa
Ogłoszenie dewelopera
Karolina Plewa
509

Więcej ogłoszeń od Smart Development Sp. z o.o. Sp.k