Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
pomorskie
wejherowski
Rumia
Rumia / Formeli 17
Rumia / Formeli 17

Rumia / Formeli 17

Zapytaj o cenę
HREIT
Lokalizacja
Rumia, wejherowski, pomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
8 /56

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2021
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
30 - 60 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

Formeli 17 to kameralne apartamenty dla osób ceniących swobodę i przestrzeń.

Zamieszkaj w Rumi w nowoczesnym apartamencie od ogólnopolskiego dewelopera i ciesz się spokojem i pełnią życia!

W dwóch budynkach powstanie w sumie 56 mieszkań, których metraż i rozkład przystosowany będzie do zróżnicowanych potrzeb przyszłych lokatorów – od jednopokojowych mieszkań typu studio o powierzchni 30 mkw. do trzypokojowych apartamentów o metrażu 59 mkw.

Wolny czas mieszkańcy będą mogli spędzać w swoich indywidualnych, zielonych enklawach - każdy lokal wyposażony jest w balkon lub loggię.

Dla zmotoryzowanych udostępnionych zostanie 26 miejsc postojowych w garażu oraz liczne miejsca parkingowe zewnętrzne. Na dzieciaki czeka pełen atrakcji plac zabaw.

ROZWIĄZANIA

Formeli 17 to inwestycja mieszkaniowa w atrakcyjnej lokalizacji nadmorskiej Rumi. Całe osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnej stylistyce, zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie.

Zadbano o wszystkie szczegóły zapewniające optymalne wykorzystanie światła dziennego oraz swobodne korzystanie z części wspólnych. Każdy budynek wyposażony został w szybką, cichobieżną windę. Na najniższej kondygnacji znajdują się indywidualne boksy garażowe z osobnymi bramami wjazdowymi.

Dodatkowo inwestycja oparta jest na technologii prefabrykowanej, gwarantującej wysoką precyzję realizacji przy jednoczesnym racjonalnym gospodarowaniu zasobami naturalnymi, z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz wykorzystaniem wysoko rozwiniętych technologii.

40% powierzchni Rumi zajmują lasy – doskonałe miejsce na rodzinne wycieczki piesze i rowerowe. Dobre połączenie komunikacyjne – drogowe, kolejowe i autobusowe - z Trójmiastem i regionem, daje wiele możliwości dla osób pracujących i uczących się poza Rumią.

Las - 10 min
Park - 5 min

Dodatkowym atutem jest lokalizacja osiedla – w najbliższym sąsiedztwie znajduje się park ze stawem rybnym i kompleks rekreacyjno-sportowy. Zaledwie 1,5 km w linii prostej dzieli inwestycję od dużego centrum handlowego, ze sklepami spożywczymi, odzieżowymi, wnętrzarskimi i in. O rozrywkę spod znaku wysokiej kultury zadbają kina, teatry i sale koncertowe, rozsiane w promieniu od kilku do kilkunastu kilometrów od osiedla.

Centrum handlowe - 10 min
Aquapark – 5 min
Kino - 5 min
Teatr - 25 min

Wyjątkową atrakcją jest bliskość widowiskowej bazy lotniczej – przy porannej kawie można podziwiać startujące i lądujące helikoptery, odważni i żądni wrażeń mogą także skorzystać z oferty aeroklubu proponującego naukę pilotażu, loty samolotem, śmigłowcem lub szybowcem czy emocjonujące skoki ze spadochronem.

Lotnisko Park to osiedle stworzone dla osób świadomych i mocno stąpających po ziemi, które jednak lubią czasami puścić wodze fantazji i pobujać w obłokach.

Baza lotnicza – 20 min
Zatoka Gdańska – 25 min
Bikepark i Pumptrack – 3 min

Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszam do kontaktu

Małgorzata Jabłońska Rumia
Ogłoszenie dewelopera
Małgorzata Jabłońska Rumia
727

Więcej ogłoszeń od HREIT