Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
wrocławski
Kobierzyce
Pełczyce
Radosne Pełczyce
Radosne Pełczyce

Radosne Pełczyce

ceny od 6 648 zł/m²
Lokalizacja
Pełczyce, Kobierzyce, wrocławski, dolnośląskie
Typ nieruchomości
domy
Dostępne lokale
2 /47

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
121.83 - 121.83 m²
Wysokość pomieszczeń
260 - 290 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

Inwestycja Radosne Pełczyce znajdująca się w Pełczycach to nowoczesne i bezczynszowe domy w zabudowie bliźniaczej, które oferują wyjątkowy standard i ponadczasową architekturę.

Każdy z 47 domów będzie oddzielone garażem, zapewniając prywatność i komfort mieszkańcom. Dopracowana izolacja akustyczna i termiczna sprawią, że mieszkańcy każdego domu będą czuć się w pełni swobodnie.

→ OPIS INWESTYCJI:

 • Przestronność i układ pomieszczeń.

Domy charakteryzują się wysokimi pomieszczeniami (2,9 m) oraz funkcjonalnym i przemyślanym układem pomieszczeń. Ponad garażem znajdować się będzie antresola, która dodatkowo zwiększy przestrzeń użytkową.

 • Lokalizacja:

Inwestycja znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie blisko tętniącego życiem Wrocławia. Tereny rekreacyjne, takie jak Park Przypałacowy w Kobierzycach, Dolina Bystrzycy oraz Park Dworski z XVIII wieku, będą dostępne w pobliżu. Dodatkowo, dzięki drodze szybkiego ruchu, granica miasta jest oddalona o zaledwie 15 minut jazdy samochodem. Miejski darmowy autobus dla dzieci dojeżdżających do szkoły to dodatkowe udogodnienie.

 • Udogodnienia i ekologiczne rozwiązania:

Wszystkie domy będą wyposażone w ogrzewanie podłogowe na parterze, piętrze i w garażu. Zastosowane zostaną również ekologiczne rozwiązania, takie jak pompa ciepła, możliwość montażu paneli fotowoltaicznych oraz zbiornik na wodę deszczową z pompą na ogrodzie. Takie narzędzie przyczyni się do oszczędności energii i ochrony środowiska.

Dodatkowo w naszych domach rekuperacja jest uwzględniona w standardzie, co oznacza, że mieszkańcy nie będą musieli ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem i instalacją tego systemu. Dzięki rekuperacji, mieszkańcy będą mieli pewność, że powietrze w ich domu jest świeże, optymalnie nawilżone i wolne od zanieczyszczeń. To istotny element dbałości o zdrowie i komfort życia w domu.

Domy będą posiadały własność gruntu, co daje większą niezależność.

→ DODATKOWE INFORMACJE :

Opcja "pod klucz":

 • Istnieje możliwość skorzystania z opcji "pod klucz", która oferuje kompleksowe rozwiązanie i oszczędza czas kupujących.
 • W ramach inwestycji oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej które pomoże Państwu w znalezieniu odpowiedniej oferty finansowania dopasowanego do Państwa potrzeb.
 • Montaż fotowoltaiki: mieszkańcy będą mieli możliwość zainstalowania paneli fotowoltaicznych na dachu swojego domu, co pozwoli na własną produkcję energii.
 • Montaż inteligentnego domu: dzięki naszym partnerom i specjalistom możemy zapewnić profesjonalny montaż inteligentnego systemu, dopasowanego do Państwa indywidualnych potrzeb. Za pomocą intuicyjnego panelu sterowania lub aplikacji na smartfonie, będą Państwo mieli pełną kontrolę nad domem.

→ LOKALIZACJA:

 • CH Aleja Bielany: 12,8 km / 12 minut jazdy samochodem.
 • Szkoła podstawowa: 2,3 km / 5 minut jazdy samochodem.
 • Hala Sportowo-Widowiskowa: 1,8 km / 4 minuty jazdy samochodem.
 • Port Lotniczy Wrocław: 20,3 km / 17 minut jazdy samochodem.
 • Stadion Wrocław: 22,5 km / 16 minut jazdy samochodem.
 • Stacja paliw: 1,5 km / 1 minuta jazdy samochodem.
 • Sklep Biedronka: 2,4 km / 2 minuty jazdy samochodem.

Inwestycja Radosne Pełczyce to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i osób poszukujących harmonii po ciężkim dniu pracy. To enklawa spokoju i wypoczynku, zapewniająca pozytywną energię.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
791

Więcej ogłoszeń od Radosne Pełczyce sp. z o.o