Wróć
Inwestycja deweloperska
śląskie
Gliwice
Stare Gliwice
ul. Hansa Christiana Andersena
Przyjmujemy mieszkania w rozliczeniu !
Przyjmujemy mieszkania w rozliczeniu !

Przyjmujemy mieszkania w rozliczeniu !

ceny od 6 700 zł/m²
Lokalizacja
Gliwice, Stare Gliwice, ul. Hansa Christiana Andersena
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Ogłoszenia w serwisie
186

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
46.64 - 90.7 m²
Nieruchomości w inwestycji
48
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty, monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, plac zabaw
Przestrzeń dodatkowa
balkon, pomieszczenie na rowery, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Osiedle Radosne II przy ul. Andersena w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul. Szafirowej w Gliwicach. Nowoczesny kompleks składający się z sześciu 5 piętrowych budynków , usytuowany z dala od zgiełku i odsunięty od uciążliwej komunikacji. To wyjątkowe miejsce dedykowane każdemu kto ceni ciszę i spokój, sąsiaduje z terenami zielonymi, które zapraszają na długie spacery lub do uprawiania sportów. Idealne dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi.

Osiedle Radosne II to przemyślany projekt budynków jak również nowoczesny i praktyczny design. Przestronna struktura wysuniętych z płaszczyzny elewacji tzw loggio-tarasów nadaje całości nowoczesnego charakteru. Szósta kondygnacja – znacząco cofnięta – dodaje budynkom lekkości, plastyczności oraz minimalizuje optycznie ich wysokość, co wpływa na wrażenie kameralności.

Szereg dodatkowych funkcjonalności sprzyja codziennemu funkcjonowaniu. Każdy segment wyposażony został w cichobieżną windę i przestronne klatki schodowe. W części podziemnej znajdują się miejsca postojowe z wózkownią oraz komórkami lokatorskimi. Każde mieszkanie jest idealnie doświetlone poprzez duże okna w salonie skierowane na stronę południową. Do każdego mieszkania przynależy część zewnętrzna – zależnie od kondygnacji – balkon, taras lub ogródek.

To co wyróżnia Osiedle Radosne II na tle innych nowoczesnych kompleksów to wysoka energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane gwarantujące niskie koszty użytkowania. Natomiast odpowiednia technologia budowy, zastosowane ocieplenie i wentylacja zapewniają zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu. Istnieje możliwość dopasowania układu pomieszczeń do indywidualnych potrzeb jak również określenia przyłączy elektrycznych, wodno – kanalizacyjnych oraz rodzaju ogrzewania.

Inwestycja została podzielona na 6 etapów. Obecnie realizujemy 2 etap i budujemy budynek F2.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Miły dom Sp. z o.o.