Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
kamieński
Dziwnów
Dziwnówek
Porta Mare | Kaskada
Porta Mare | Kaskada

Porta Mare | Kaskada

ceny od 16 000 zł/m²
Budnex
Lokalizacja
ul. Wolności, Dziwnówek, Dziwnów, kamieński, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2025
Dostępne lokale
115 /130

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

INWESTYCJA DLA NAJBARADZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Wyjątkowa inwestycja, położona bezpośrednio przy wydmie

Zapraszamy do naszej najnowszej inwestycji w Dziwnówku - Porta Mare Kaskada, zlokalizowanej w pierwszej linii od morza.

Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą cieszyć się zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Słyszeć wieczorny szum fal. Korzystać z aktywności jakie oferują plaża, okoliczne lasy czy pobliska Zatoka Wrzosowska.

W budynku będzie znajdowało się 130 luksusowych mieszkań o metrażach od 33m² do 61m².

Lokale są doskonale przemyślane i zapewniają komfortowe warunki do zamieszkania i wypoczynku. Dostępne są zarówno dwu-, jak i trzypokojowe mieszkania. W tym lokale idealne dla rodzin lub osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy łączenie pojedynczych mieszkań w większe metraże. Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony o powierzchni nawet do 90 metrów. To ta przestrzeń jest szczególnie wykorzystywana latem, dlatego przyłożyliśmy dużą wagę do tego, aby każdy lokal posiadał jak największą dodatkową przestrzeń do wypoczynku.

Wszystkie mieszkania sprzedajemy w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji według własnego pomysłu.

Porta Mare Kaskada to wyjątkowa inwestycja. Położona, bezpośrednio przy wydmie, co gwarantuje niczym niezmącony, bezpośredni widok na morze!

Kluczowe w tym przypadku jest również samo położenie Dziwnówka, którego uroki i walory powoli odkrywane są przez wczasowiczów. Miejscowość ma typowo turystyczny charakter, a czyste powietrze i przyjazny klimat gwarantują tu nie tylko sąsiedztwo morza ale i brak dużych zakładów produkcyjnych.

Sama miejscowość dzięki wyjątkowemu morskiemu mikroklimatowi przez lata uznawana była za miejscowość posiadającą warunki do prowadzenia lecznictwa uzdrowiskowego, dzięki czemu mogły być tu prowadzone zakłady lecznictwa skoncentrowane na leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych i układu krążenia.

Kluczowym atutem Dziwnówka dla przybywających tu z różnych zakątków Polski turystów jest doskonałe skomunikowanie tej miejscowości. Kilkanaście kilometrów od Dziwnówka przebiega zmodernizowana kilka lat temu droga ekspresowa S3, która połączona jest z siecią autostrad.

  • Szczecin - ok. 1h 5 min
  • Gorzów Wlkp. - ok. 1h 50min
  • Berlin - ok. 2h 30min
  • Zielona Góra - ok. 2h 40min
  • Poznań - ok. 3h 15min
  • Bydgoszcz - ok. 4h 5min
  • Wrocław - ok. 4h 20min

Budnex - Budujemy z pasją dla Ciebie

BUDNEX to firma deweloperska z ponad 20 letnim doświadczeniem, w 2012r. uznana 12 deweloperem w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby wybudowanych mieszkań w latach od 2008 do 2012.

Jesteśmy firmą o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 r. i od tego czasu zdążyliśmy wypracować sobie pozytywny wizerunek wśród naszych klientów. Jako deweloper i generalny wykonawca zrealizowaliśmy inwestycje w województwach lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Na przestrzeni swojej działalności Spółka zrealizowała tysiące lokali mieszkalnych oraz otrzymała wiele nagród i wyróżnień związanych z prowadzoną przez siebie działalnością.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Dziwnówek
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Dziwnówek
665

Więcej ogłoszeń od Budnex