Idź do strony głównej
ABADES Strojny Spółka Komandytowa
ABADES Strojny Spółka Komandytowa
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg
Polanki Aqua |APARTAMENTY Z GOTOWĄ OPCJĄ WYNAJMU
Polanki Aqua |APARTAMENTY Z GOTOWĄ OPCJĄ WYNAJMU

Polanki Aqua |APARTAMENTY Z GOTOWĄ OPCJĄ WYNAJMU

ceny od 14 000 zł/m²
ABADES Strojny Spółka Komandytowa
Lokalizacja
Kołobrzeg, kołobrzeski, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2025
Dostępne lokale
89 /437

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2023
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
38 - 87 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
system alarmowy, teren zamknięty, monitoring, ochrona, czujnik dymu
Udogodnienia
windy, siłownia, place zabaw, strefa wypoczynku, basen
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

APARTAMENTY Z GOTOWĄ OPCJĄ WYNAJMU

KOŁOBRZEG W JAKIM SIĘ ZAKOCHASZ

Odpowiednika powstałego w Kołobrzegu kompleksu Polanki Aqua nie znajdziemy na całym polskim wybrzeżu. Zaprojektowany głównie z myślą o rodzinach z dziećmi, oferuje komfortowe warunki do zamieszkania i wypoczynku o każdej porze roku. Wszystkie zaplanowane atrakcje mają związek z wodą i naturą, prowokując do aktywnego spędzania czasu. Kompleks usytuowany na działce o powierzchni około 2,5 hektara gwarantuje komfort przestrzenny oraz niezakłócony niczym widok na zieleń. Od plaży, do której w linii prostej jest zaledwie 300 metrów, Polanki Aqua oddziela nadmorski las i wilgotna łąka będąca obszarem chronionym w ramach programu Natura 2000. Tym samym od strony północnej nikt nigdy niczego nie wybuduje. Plaża na wysokości Polanki Aqua jest szeroka i naturalna, czysta, z drobnym jasnym piaskiem. Przez nadmorski park przebiega ścieżka rowerowa R10, będąca częścią trasy Via Baltica, którą można wygodnie dojechać do centrum oraz do sąsiednich, urokliwych miejscowości. To wszystko sprawia, że powstaje idealne miejsce do aktywnego odpoczynku wśród dziewiczego otoczenia.

Cały projekt składa się z 437 nowych apartamentów znajdujących się w 6 budynkach apartamentowych (oznaczonych literami A-F). Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Terminy oddania poszczególnych etapów do użytkowania:

  • Budynek A i B oddany do użytkowania
  • Budynek C i D oddany do użytkowania
  • Budynek E z terminem oddania do użytkowania 2 kw. 2024 roku oraz I kw. 2025 roku
  • Budynek F z terminem oddania do użytkowania I kw. 2025 roku

Dostępne są apartamenty:

  • 1-pokojowe o powierzchni 39 m2
  • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 50m2
  • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 66m2
  • 4-pokojowe o powierzchni 81-87m2

Wszystkie apartamenty oferujemy w standardzie wykończenia „pod klucz”. Dla osób poszukujących apartamentów gotowych od razu do zamieszkania lub zarabiania przygotowaliśmy opcje dodatkowego zakupu pełnego wyposażenia w trzech stylach aranżacji: NATURE, CLASSIC, INDUSTRIAL. Pełne wyposażenie oznacza kompletne umeblowanie, zaopatrzenie we wszystkie sprzęty RTV, AGD, ale również w drobne elementy jak naczynia kuchenne, talerze, sztućce.

W ofercie posiadamy również OSTATNIE apartamenty z kompleksowym wykończeniem i wyposażeniem w cenie z GOTOWĄ OPCJĄ WYNAJMU, co oznacza możliwość kontynuacji współpracy z obecnym operatorem najmu.

Dla potrzeb właścicieli przygotowaliśmy również ofertę garaży i miejsc postojowych w halach podziemnych budynku oraz miejsc postojowych zewnętrznych.

Polanki Aqua powstały z wykorzystaniem doświadczeń czerpanych ze wszystkich poprzednich realizacji oraz z uwzględnieniem inspiracji płynących ze strony nabywców i gości wynajmujących apartamenty.

W ramach sekcji „ATRAKCJE POD DACHEM” do dyspozycji właścicieli jest całoroczny aqua-park obejmujący: basen sportowy, basen rekreacyjny, jacuzzi, wodny plac zabaw dla dzieci, strefę relaksu i saun z wodospadem lodowym, strefa fitness, strefa SPA, restauracja z tarasem, salą klubową i bawialnią dla dzieci.

Sekcja „ATRAKCJE POD NIEBEM” oferuje: basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, pool-bar, fontannę, plażę zewnętrzną, strefy spontanicznej aktywności, strefę relaksu i plac zabaw.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Jowita Zajler
Ogłoszenie dewelopera
Jowita Zajler
513

Więcej ogłoszeń od ABADES Strojny Spółka Komandytowa