Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Chełm
PMreco Zielona Wola
PMreco Zielona Wola

PMreco Zielona Wola

ceny od 15 900 zł/m²
Lokalizacja
ul. Królowej Jadwigi, Chełm, Zwierzyniec, Kraków, małopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
14 /11

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
71.19 - 98.04 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
system alarmowy, teren zamknięty, monitoring
Udogodnienia
place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Zielona Wola - to nowoczesne apartamenty, w kameralnej zabudowie, zlokalizowane przy ulicy Królowej Jadwigi 327 na Woli Justowskiej - jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa. W otoczeniu natury, w pobliżu Parku Decjusza, przy jednoczesnej bliskości pełnej infrastruktury, sklepów, restauracji, knajpek, szkół, przedszkoli, placów zabaw, przychodni itp., z szybkim dojazdem do centrum miasta oraz do autostradowej obwodnicy Krakowa. Nie spotkamy tu wysokich blokowisk, w całej okolicy dominuje spokojna zabudowa jednorodzinna i mnóstwo zieleni (park, las, rzeka).

Pierwszy etap inwestycji obejmuje 11 komfortowych apartamentów o powierzchni od 71 do 98 m², w trzech dwupiętrowych budynkach wraz z garażami i miejscami postojowymi w cenie!

Dostępne są mieszkania 3-, 4- i 5-pokojowe. Ale dla wymagających Klientów, istnieje możliwość przearanżowania powierzchni w taki sposób, że zmniejszymy ilość pomieszczeń i uzyskamy np. piękny apartament z wielkim salonem z aneksem kuchennym i oddzielną sypialnią lub inne dogodne rozwiązanie.

Garaże są duże (pow. 35 - 42 m2), mają sporo miejsca na przechowywanie rowerów, nart, innego sprzętu i czego tylko dusza zapragnie. :) Są oddzielnymi pomieszczeniami przynależnymi do danego mieszkania, z bramą garażową i wejściem z klatki schodowej. Niektóre mieszkania posiadają duży garaż i dwa miejsca parkingowe przed budynkiem.

Wszystkie apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby uzyskać maksimum światła dziennego. Niewątpliwym atutem są duże przeszklenia oraz bardzo wygodne metraże i układy.

Troszczymy się o naszą planetę, stawiamy na energooszczędność, dlatego do budowy zostały użyte wysokiej jakości materiały, a jako formę ogrzewania zastosowaliśmy pompy ciepła.

GŁÓWNE ATUTY:

  • Gotowa inwestycja
  • Prestiżowa dzielnica - Wola Justowska
  • Cicha i zielona okolica
  • Komfortowe układy, możliwość wprowadzenia zmian
  • Wysoka jakość materiałów
  • Energooszczędne rozwiązania - pompy ciepła
  • Ogrzewanie podłogowe, rekuperacja
  • Dobrze doświetlone wnętrza
  • Bardzo duże garaże i miejsca postojowe W CENIE!

Zapraszam do kontaktu

Ilona
Ogłoszenie dewelopera
533

Więcej ogłoszeń od PMreco