Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Prądnik Biały
Pachońskiego Sky/Kraków-mieszkania/lokale usługowe
Pachońskiego Sky/Kraków-mieszkania/lokale usługowe

Pachońskiego Sky/Kraków-mieszkania/lokale usługowe

Zapytaj o cenę
HREIT
Lokalizacja
Prądnik Biały, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2025
Dostępne lokale
15 /340

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2022
Liczba kondygnacji
9
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
25 - 109 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

PACHOŃSKIEGO SKY to adres w północnej części Krakowa, pod którym powstają 4 budynki wielorodzinne o nowoczesnej architekturze.
Planowanie zakończenie inwestycji już w I kwartale 2025 roku!
W ramach inwestycji zaprojektowano 328 funkcjonalnych i przestronnych lokali mieszkalnych, liczące od 1 do 5 pokoi. Mieszkania zróżnicowane są pod względem metrażu - zaczynając od najmniejszych 25 mkw., kończąc na 109 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, loggia lub ogródek. Aktualnie w sprzedaży budynek B2 (90 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4- pokojowych o pow. od ok 30-74m² oraz 7 lokali usługowych).

Mając na uwadze komfort zmotoryzowanych w ramach projektu przewidziano również wielostanowiskowe parkingi w garażach podziemnych. Dostęp do pięter zapewnią cichobieżne windy. Przed budynkiem powstaną naziemne miejsca postojowe - 415.
Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą również komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe.

Inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ciągi komunikacyjne pozwolą także na swobodne poruszanie się rodzicom z wózkami dziecięcymi.

ZAMIESZKAJ W ZIELONEJ DZIELNICY KRAKOWA
Inwestycja położona jest w zielonej dzielnicy Krakowa. Bliskie sąsiedztwo aż trzech parków (Krowoderski, im. Stanisława Wyspiańskiego oraz T. Kościuszki) umili relaks po pracy! To znakomite miejsca do aktywnego wypoczynku: z boiskami sportowymi, przestrzenią do street workoutu czy wybiegiem dla psów. Najmłodszych ucieszyć powinna bliskość placu zabaw, który sąsiaduje z inwestycją.
Do Rynku, który przyciąga cudownymi zabytkami i klimatycznymi kawiarniami dostaniemy się w kilkanaście minut, na urokliwy i tajemniczy Kazimierz w 25 minut.

Dogodne skomunikowanie z centrum miasta sprawi, że szybko dojedziemy tam autobusem lub tramwajem. W przyszłości będzie jeszcze wygodniej, wszystko za sprawą budowy szybkiego połączenia tramwajowego. Kierowcy wygodnie przejadą na ul. Opolską, która pełni rolę trasy przelotowej. Nie będzie też problemów z zagranicznymi delegacjami i wyjazdami na wakacje. Lotnisko w Balicach oddalone jest o 20 minut jazdy samochodem.

Posiadamy w ofercie pulę mieszkań bez wkładu własnego, ilość mieszkań ograniczona.

Gwarancja stałej ceny. Rezerwując swoje mieszkanie u nas masz pewność że cena się nie zmieni. W umowie rezerwacyjnej zawieramy taką gwarancję.

Skontaktuj się z nami:
Biuro Sprzedaży: Ul. Pachońskiego , 31-223 Kraków

Zapraszam do kontaktu

Apartamenty Pachońskiego
Ogłoszenie dewelopera
Apartamenty Pachońskiego
798

Więcej ogłoszeń od HREIT