Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Łowęcin
Owocowa Park
Owocowa Park

Owocowa Park

ceny od 7 879 zł/m²
Lokalizacja
ul. Owocowa, Łowęcin, Swarzędz, poznański, wielkopolskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
2 kwartał 2025
Dostępne lokale
8 /28

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Owocowa Park to kameralny projekt 14 domów dwumieszkaniowych , położonych w pobliżu Swarzędza w Łowęcinie przy ul. Owocowej. Domy usytuowane zostały w odległości 1km od drogi krajowej 92 co gwarantuje bezpośrednio szybkie dotarcie do głównej drogi zachowując przy tym samym jednocześnie spokój i otwartą przestrzeń dawnych, sielskich terenów sadów.

Owocowa Park to ekskluzywne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, estetykę i przestrzeń. To nowe luksusowe miejsce na mapie gminy Swarzędz.
Architektura domów w zabudowie dwumieszkaniowej została zaprojektowana tak, aby każdy z mieszkańców czuł się na swoim terenie komfortowo a jedna wspólna bryła domu tworzyła estetyczną harmonię.
Doświadczenie w branży budowlanej oraz precyzja którą się charakteryzujemy a także zamiłowanie do architektury pozwoliło zadbać o każdy detal. Do budowy wybrano materiały których jakość i trwałość zaprocentuje na kolejne lata. Eleganckie wykończenia elewacji w odcieniach szarości, bieli i jasnego beżu nadają świeżości a przeszklenia od strony ogrodu pozwalają nieustannie cieszyć się naturą. Inwestycja będzie realizowana etapowo.

Zapraszam do kontaktu

Marcin Krysztofiak
Ogłoszenie dewelopera
608

Więcej ogłoszeń od Energika Investments Sp. z o.o.