Idź do strony głównej
NOVUM PLUS Sp. z o.o.
NOVUM PLUS Sp. z o.o.
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Lusówko
OSIEDLE ROZALIN w Lusówku Gmina Tarnowo Podgórne
OSIEDLE ROZALIN w Lusówku Gmina Tarnowo Podgórne

OSIEDLE ROZALIN w Lusówku Gmina Tarnowo Podgórne

ceny od 5 900 zł/m²
NOVUM PLUS Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Agawy, Lusówko, Tarnowo Podgórne, poznański, wielkopolskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
4 /7

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
108 - 135 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
place zabaw, boiska sportowe
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne

Opis

Szukasz ciszy i spokoju po całym tygodniu intensywnej pracy? Wybierz Osiedle Rozalin w Lusówku. Osiedle domów jednorodzinnych Rozalin położone jest w wyjątkowej, pełnej uroku i zieleni części gminy Tarnowo Podgórne, przy drodze powiatowej Lusówko-Więckowice. Czeka tu na Państwa naturalny, piękny krajobraz lasów i Jeziora Lusowskiego, wzdłuż którego przebiega dobrze oznakowany i jeden z najciekawszych szlaków turystycznych w Wielkopolsce.

Osiedle łączy w sobie cechy komfortu i bezpieczeństwa w powiązaniu z nowoczesnym i starannym wykonaniem budynków. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących wygodę oraz rodzinną atmosferę. Oferuje niemal nieograniczone możliwości rekreacji (na terenie osiedla plac zabaw, górka saneczkowa, boisko do koszykówki i piłki nożnej).

Od pierwszych dni po oddaniu domu lub mieszkania klient korzysta z pełnej infrastruktury: dróg wykonanych z kostki brukowej, sieci gazowej i sanitarnej, wodociągowej, deszczowej, a także pełnego oświetlenia ulicznego, chodników i światłowodu. Osiedle charakteryzuje się luźną, harmonijną, spójną i uporządkowaną zabudową.

W odległości 800 m od Osiedla Rozalin znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa. Przy Osiedlu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, która kursuje na trasie Lusówko – Poznań Ogrody (pętla tramwajowa). Do Tarnowa Podgórnego można natomiast dotrzeć bezpośrednio z Osiedla bezpieczną drogą pieszo-rowerową.

Usytuowanie Osiedla pozwala też na dogodny dojazd do Poznania. Do centrum docierasz w 20 - 25 minut spokojnej jazdy ulicą Bukowską lub Dąbrowskiego.

Oferta Osiedla Rozalin jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej zarówno domy jednorodzinne o powierzchni od 108 do 135 mkw. w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolnostojącej.

Zapraszamy na spotkanie na Osiedle Rozalin w Lusówku w gminie Tarnowo Podgórne!

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
573

Więcej ogłoszeń od NOVUM PLUS Sp. z o.o.