Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
świętokrzyskie
Kielce
Czarnów
Osiedle Przy Parku
Osiedle Przy Parku

Osiedle Przy Parku

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Oskara Kolberga, Czarnów, Kielce, świętokrzyskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
10 /168

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2021
Liczba kondygnacji
6
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
30 - 100 m²
Wysokość pomieszczeń
290 - 336 cm
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

O inwestycji

Osiedle przy Parku to coś więcej niż budynek mieszkalny jakich wiele w Kielcach. 5 połączonych ze sobą segmentów, trzy i sześcio kondygnacyjnych, z dwiema podziemnymi halami garażowymi i windami, daje możliwość znalezienia najlepszego do zamieszkania miejsca.

Całe Osiedle skierowane jest na Park od strony południowej. Jednocześnie rozciągający się na wschód i zachód teren Parku, gwarantuje widok na niego i panoramę miasta z każdego mieszkania i przylegających do nich dużych balkonów i tarasów. To także gwarancja, że w najbliższej okolicy nie powstanie nic co mogłoby te widoki zasłonić.

Architektura Osiedla przy Parku opiera się na loftowym, przejrzystym, geometrycznym podziale. Budynki będą miały jasną elewację z elementami wzorowanymi na cegle, przełamaną grafitowymi detalami i stolarką okienną w takim samym kolorze. Zróżnicowanie wysokości poszczególnych budynków otworzy przestrzeń Osiedla na naturalną przestrzeń Parku.

Przestronnych i słonecznych, z balkonami, tarasami i ogródkami na parterze, co pozwoli przyszłym
mieszkańcom na korzystanie przytulnej i jednocześnie prywatnej przestrzeni. Dużym atutem inwestycji jest wysokość pomieszczeń - parter 3,36m i 2,90m na pozostałych kondygnacjach.

O lokalizacji

Sąsiedztwo Parku Górki Czarnowskie sprzyja relaksowi na świeżym powietrzu, ale także zapewnia rozrywkę w formie cyklicznie organizowanych pikników rodzinnych i kina letniego. Tutaj możesz pobiegać, skorzystać z zewnętrznej siłowni, boisk do piłki nożnej, kosza i siatkówki. Twoje dziecko będzie zachwycone mając możliwość wyboru z pomiędzy kilku placów zabaw, a spacer w otoczeniu zieleni i drzew doceni także Twój zwierzak. Tu możesz zorganizować ognisko dla przyjaciół.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
505

Więcej ogłoszeń od Osiedle Przy Parku Sp. z o.o.