Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Suchy Las
Osiedle Pod Gwiazdami
Osiedle Pod Gwiazdami

Osiedle Pod Gwiazdami

ceny od 802 999 zł/m²
Lokalizacja
ul. Meteorytowa, Suchy Las, Suchy Las, poznański, wielkopolskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
4 /56

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
111.4 - 119.5 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
taras

Opis

Dwupoziomowe apartamenty w Suchym Lesie w przedsprzedaży

Inwestycja
Osiedle Pod Gwiazdami to kameralna zabudowa szeregowa, która odpowiada nowoczesnym, wysokim standardom projektowym i budowlanym. Obejmuje 28 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej (56 lokali). W ramach pierwszego etapu zostanie wykonanych 8 budynków (16 lokali). Budujemy ze sprawdzonych materiałów w technologii tradycyjnej, która gwarantuje wieloletnie bezproblemowe użytkowanie. Dużym atutem inwestycji jest możliwość dopasowania wariantu mieszkania do indywidualnych potrzeb – apartamenty są dostępne w kilku rodzajach: Typ A o powierzchni 85,5 m², Typ B o powierzchni 81,2 m², Typ C o powierzchni 85,5 lub 85,3 m², Typ D o powierzchni 110,8 lub 119,5 m² z garażem w bryle budynku. W ramach I etapu dostępne będą domki A, B oraz D.

Apartamenty dwupoziomowe wyróżniają się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń z podziałem na strefę dzienną i nocną. Bez problemu znajdziesz w nich przytulną, prywatną przestrzeń. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce postojowe przed budynkiem lub garaż, a także indywidualny ogródek z tarasem, na który wychodzi się z salonu. Wnętrza są pełne naturalnego światła. Zadbano również o wydajne ogrzewanie oraz odpowiednią izolację termiczną i akustyczną. Na terenie inwestycji w części wspólnej zostanie utworzony plac zabaw. Osiedle Pod Gwiazdami będzie doskonałym wyborem dla młodych par i rodzin z dziećmi, które poszukują przestronnych apartamentów z ogrodem w doskonałej lokalizacji blisko Poznania.

Inwestycja realizowana w wysokim standardzie (m.in. parkan dźwiękoszczelny od strony ulicy Meteorytowej, izolacja akustyczna między lokalami, trzyszybowe okna, przesuwne okno tarasowe, rolety elektryczne, ogrzewanie podłogowe i wiele innych).

Lokalizacja
Inwestycja zlokalizowana jest na działce, która graniczy z przepięknym rezerwatem przyrody Meteoryt Morasko. Teren inwestycji znajduje się w jednym z najwyżej położonych punktów w okolicy Poznania (ok. 130 m n.p.m.). Takie wysokie położenie daje dostęp nie tylko do pięknych widoków, ale także do znacznie czystszego powietrza. Miasto Poznań położone jest na wysokości ok. 50-80 m n.p.m., a większość miejskiego smogu tworzona jest na wysokości do 40 m nad poziomem terenu. W bezwietrzną pogodę smog ten zalega w miejscu emisji. Osiedle Pod Gwiazdami położone jest 50-80m nad poziomem miasta, więc ponad poziomem miejskiego smogu. A to wszystko zaledwie w odległości ok. 25 minut od centrum Poznania.

Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie dużego miasta pozwala całej rodzinie korzystać z bogatej oferty kulturalnej i sportowej. Niedaleko osiedla znajduje się teren rekreacyjny, który obejmuje pumptrack, mini-ściankę wspinaczkową, tyrolkę, plac zabaw, wybieg dla psów i miejsce na ognisko. Obok terenu inwestycji przebiega szlak rowerowy prowadzący do rezerwatu Gogulec.
Do centrum Suchego Lasu, serca Poznania lub jego północno-zachodnich dzielnic bardzo szybko dotrzesz samochodem, wykorzystując jedną z kilku dostępnych tras.

W regionie oraz okolicy inwestycji znajdują się wszystkie często odwiedzane punkty. Blisko m.in. do: przedszkoli publicznych i prywatnych, żłobka, szkoły podstawowej i średniej, urzędów, ośrodków zdrowia, aptek, paczkomatów, aquaparku czy kościoła.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Tadeusz Czekalski
Ogłoszenie dewelopera
Tadeusz Czekalski
609

Więcej ogłoszeń od Osiedle Pod Gwiazdami sp. z o.o.