Idź do strony głównej
Przedsiębiorstwo Inwestycyjno- Budowlane "BTM" Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Inwestycyjno- Budowlane "BTM" Sp. z o.o.
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Biedrusko
Osiedle Parkowa | Biedrusko
Osiedle Parkowa | Biedrusko

Osiedle Parkowa | Biedrusko

ceny od 7 300 zł/m²
Przedsiębiorstwo Inwestycyjno- Budowlane "BTM" Sp. z o.o.
Lokalizacja
Biedrusko, Suchy Las, poznański, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
64 /108

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Osiedle Parkowa to 102 mieszkania – 44 w pierwszym, 30 w drugim i 38 w trzecim etapie budowy oraz 6 lokali usługowych.

WSZYSTKIE ETAPY INWESTYCJI SĄ JUŻ ZAKOŃCZONE.

W pierwszym etapie oferujemy Państwu ostatnie miejsca postojowe w hali garażowej.

W drugim etapie wybudowaliśmy 30 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 m2 do 74 m2 . Oferujemy Państwu mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe oraz komórki lokatorskie i komfortowe miejsca postojowe w hali garażowej.

Mieszkania 2-pokojowe

Ostatnie mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,3 m2 zlokalizowane jest na parterze budynku. Jego atutem są duże tarasy zielone, oddzielne wejście, a także duża i komfortowa przestrzeń dzienna, w której zaprojektowane są strefy kuchenna, jadalna i wypoczynkowa.

Mieszkania 3-pokojowe

Największą różnorodnością charakteryzują się najbardziej popularne mieszkania trzypokojowe. Znajdziemy w nich aneks kuchenny, strefę dzienną oraz dwie sypialnie. Dodatkowo mieszkania na parterze posiadają jeden lub dwa ogródki oraz oddzielne wejścia. Dostępne są metraże od 54,0 do 68,8 m2.

Mieszkania 4-pokojowe

Aby zapewnić potrzeby mieszkaniowe dla dużych rodzin lub osób, którym zależy na większej powierzchni lokalu w II etapie stworzyliśmy mieszkania czteropokojowe o powierzchni około 74 m2. Mieszkania te wyróżniają się ciekawymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, jednym z nich jest dodatkowe WC.

Wraz z lokalami obligatoryjnie sprzedajemy miejsca postojowe w hali garażowej, co pozwoli rozwiązać problem ze znalezieniem miejsca do zaparkowania oraz parkowaniem aut w miejscach niedozwolonych.

W trzecim etapie oferujemy mieszkania dwupokojowe o metrażach od 34,7 do 54, 0 m2; mieszkania trzypokojowe oraz lokale usługowe w kondygnacji parteru o powierzchniach od 29,6 do 62,2 m2. Dodatkowo jest możliwość zakupu piwniczek w Budynku Parkowa 6A lub komórek lokatorskich w budynku Parkowa 6C.

Mieszkania 2-pokojowe

Największą różnorodnością charakteryzują się najbardziej popularne mieszkania dwupokojowe.

Dla szukających przytulnej przestrzeni o przemyślanym układzie proponujemy kompaktowe mieszkania 2-pokojowe o powierzchniach około 35 m2. Znajdziemy w nich aneks kuchenny, strefę dzienną oraz sypialnię.

Mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 45,9 m2 do 54,0 m2 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i funkcjonalność. W ofercie znajdziemy różne układy mieszkań, które pozwolą na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb. Każde mieszkanie składa się z sypialni, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju, zapewniając niezbędny komfort mieszkańcom. Dodatkowym atutem są przestronne balkony lub tarasy.

Mieszkania 3-pokojowe

Dla osób stawiających na swobodę i komfort przygotowaliśmy mieszkania trzypokojowe o powierzchniach od 62,4 m2 do 68,6 m2. Na lokale składają się: przedpokój, pokój dzienny z aneksem kuchennym , łazienka oraz dwa pokoje mogące pełnić rolę sypialni, gabinetu lub pokoju dziecięcego.

Na uwagę zasługują również mieszkania dwupoziomowe na parterze z osobnym wejściem z zewnątrz. Ich atutem są duże Trasy zielone, oddzielne wejścia, a także duża i komfortowa przestrzeń dzienna, w której zaprojektowane są strefy kuchenna, jadalna i wypoczynkowa.

LOKALE USŁUGOWE

W ofercie mamy lokale usługowe o powierzchni od 29,6 do 62,2 m2.

Wszystkie lokale znajdują się na poziomie parteru z dojściem od strony planowanego Nowego Rynku w Biedrusku.

Powierzchnię lokali można w dowolny sposób zaaranżować, dopasowując ją do potrzeb prowadzonej działalności.


Wraz z lokalami obligatoryjnie sprzedajemy miejsca postojowe w hali garażowej, co pozwoli rozwiązać problem ze znalezieniem miejsca do zaparkowania oraz parkowaniem aut w miejscach niedozwolonych.

ATUTY

Dla każdego lokalu mieszkalnego przewidzieliśmy dwa miejsca postojowe w hali podziemnej. Istnieje również możliwość zakupu miejsc w garażach indywidualnych oraz komórek lokatorskich.

Dbając o Państwa wygodę wyposażaliśmy każda klatkę schodową w windę osobową, która ułatwi transport np. wózka dziecięcego, a także umożliwi samodzielne poruszanie się osobom o ograniczeniach ruchowych.

Wykreowaliśmy przestronne tarasy i ogródki/tarasy zielone w kondygnacji parteru aranżując dodatkową przestrzeń do relaksu oraz spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Zaprojektowaliśmy duże okna. Dzięki nim do wnętrza dociera duża ilość naturalnego światła, które nie tylko rozjaśnia pomieszczenie, ale również powiększa je optycznie. Dla podniesienia komfortu mieszkańców okna lokali parterowych zostały wzbogacone o wbudowane rolety zewnętrzne.

Na terenie inwestycji zaplanowaliśmy plac zabaw dla dzieci, dostępny dla wszystkich mieszkańców. Ponadto w najbliższej okolicy znajduje się założenie parkowo – rekreacyjne, gdzie mieszkańcy mają do dyspozycji boiska sportowe, place zabaw oraz ścieżki spacerowe.


LOKALIZACJA:

  • Zaledwie 6 km od granic Poznania; 12 km od Ronda Śródka
  • Na północ od Poznania
  • Bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych
  • Dobra komunikacja z Poznaniem
  • W najbliższym otoczeniu: dwie szkoły podstawowe, przedszkole, żłobek, apteka, przychodnia, poczta, gabinety stomatologiczne, duży wybór punktów usługowych, handlowych i gastronomicznych, place zabaw, boiska.

Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego. W celu sprawdzenia aktualności i zgodności ogłoszenia ze stanem faktycznym należy skontaktować się z deweloperem.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
618

Więcej ogłoszeń od Przedsiębiorstwo Inwestycyjno- Budowlane "BTM" Sp. z o.o.