Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Nadarzyn
Osiedle Mahoniowa
Osiedle Mahoniowa

Osiedle Mahoniowa

ceny od 5 900 zł/m²
Lokalizacja
Nadarzyn, Nadarzyn, pruszkowski, mazowieckie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
3 kwartał 2024
Dostępne lokale
6 /16

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2022
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
146 - 146 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
taras

Opis

Poznaj inwestycję Osiedle Mahoniowa w Kajetanach.

Inwestycja Osiedle Mahoniowa to kameralny kompleks, który obejmuje 18 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej jak i wolnostojącej. Budynki łączą w sobie nowoczesną, prostą formę z tradycją, podkreśloną przez naturalne materiały.

Domy na Osiedlu Mahoniowa mają powierzchnię 145,50 m2 i składają się z salonu z aneksem kuchennym, WC, trzech ustawnych sypialni, garderoby i wygodnej łazienki. Obiekty zostały wyposażone w duże okna, które zapewniają maksymalny dostęp do światła dziennego. Dodatkowo każdy dom posiada przestronny garaż, oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Każdy dom ma wyodrębnioną działkę o powierzchni 560 m2, która będzie ogrodzona, podjazdy przed budynkiem jak i tarasy, wyłożone zostaną kostką brukową.

Domy jednorodzinne o powierzchni 155 m², składają się z przestronnego salonu, kuchni, trzech sypialni z garderobami, gabinetu oraz łazienki.

Domy szkieletowe są odporne, energooszczędne i bezpieczne. Dlatego też cieszą się dużą popularnością na całym globie. Technika budowy domów z drewna jest stosowana od wielu lat w Kanadzie, Szwecji, Irlandii czy Rosji. Jeśli ktoś myśli, że domy te są chłodniejsze i mniej ekonomiczne od domów tradycyjnych, to jest w błędzie, ponieważ domy te powstają w takich częściach świata, gdzie są ujemne temperatury.

Wentylacja mechaniczna w standardzie

Aby zapewnić odpowiednią jakość powietrza, każdy z naszych domów jest wyposażony w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, która zapewnia stałą, kontrolowaną wymianę powietrza niezależną od warunków zewnętrznych. Odzysk ciepła zapewnia realne oszczędności na ogrzewaniu a zewnętrzne nawiewane powietrze do pomieszczeń jest filtrowane i wstępnie podgrzewane. Oznacza to, że nawet przy dużych mrozach na zewnątrz nawiewane powietrze ma zawsze dodatnią temperaturę i nie wychładza pomieszczeń tak jak otwieranie okien.

Domy ekonomiczne

Energooszczędne domy w technologii szkieletowej, posiadają nowoczesny system ogrzewania - pompę ciepła „powietrze – powietrze”.

Ekonomiczny i ekologiczny system wentylacji pomieszczeń: dostarczenie świeżego powietrza z zewnątrz z równoczesnym wyciągnięciem powietrza zanieczyszczonego z wysoką zawartością dwutlenku węgla. Dostarczane powietrze jest przefiltrowane – pozbawione insektów, kurzu i zanieczyszczeń. Dbając o komfort przyszłych mieszkańców wszystkie domy zostaną wyposażone w system rekuperacji w ramach ceny zakupu.

Ponadto nasze domy, wyposażamy w wyprowadzenie instalacji elektrycznej pod fotowoltaikę, dając możliwość jeszcze większej oszczędności w codziennej eksploatacji domu.

Materiały użyte do budowy domów są najwyższej jakości, konstrukcja wykonana jest z drewna pochodzenia skandynawskiego, posiadającego niezbędne certyfikaty.

Lokalizacja

Osiedle Mahoniowa oferuje swoim mieszkańcom wyjątkowe miejsce do życia oraz pracy, w atrakcyjnym otoczeniu przyrody, ze znakomitą komunikacją z Centrum Warszawy trasą S8 (dojazd zajmuje ok. 30 minut)

  • 20 minut Lotnisko Chopina
  • 30 minut Park wodny Suntago
  • 20 minut Kompleks Basenów Termalnych w Mszczonowie
  • 10 minut Warsaw Expo
  • 15 minut Centrum Handlowe Janki
  • 5 minut trasa S8
  • 5 minut trasa S7
  • 30 minut Autostrada A2
  • 15 minut Akademia Piłkarska Legii Warszawa

Zapraszam do kontaktu

Kinga Stelmach
Ogłoszenie dewelopera
Kinga Stelmach
502

Więcej ogłoszeń od Lokalbud Sp. z o.o.