Idź do strony głównej
DAX Investment Sp.J.
DAX Investment Sp.J.
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
łódzkie
radomszczański
Radomsko
Osiedle La Spazia
Osiedle La Spazia

Osiedle La Spazia

ceny od 7 800 zł/m²
DAX Investment Sp.J.
Lokalizacja
ul. Stodolna, Radomsko, radomszczański, łódzkie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
14 /67

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja

Osiedle La Spazia to miejsce przytulne i ciche. Obejmować będzie jeden, trzypiętrowy budynek o pow. mieszkań od 32,82 m2. do 55,74 m2. Budynek posadowiony jest na atrakcyjnie położonej działce i zostanie oddane do użytku przyszłych właścicieli w stanie "deweloperskim", tj. tynkami gipsowymi, wylewkami, białym montażem elektrycznym (włączniki i gniazda) parapety wewnętrzne oraz ogrzewaniem miejskim.

La Spazia to budynek z wydzielonym ogrodem.
Na atrakcyjność nieruchomości niewątpliwie składa się też fakt, że położona jest w miejscu, w którym można uniknąć miejskiego zgiełku, pozwala aktywnie spędzać czas i na chwilę przenieść się w rejon wyciszenia i wypoczynku.

W budynku zaprojektowano kameralne mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o zróżnicowanych metrażach. Dzięki nowym technologiom opracowanym przez zaufanych architektów, lokale spełnią oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

W części mieszkań możliwe jest przearanżowanie ścian oraz zmiana ilości pomieszczeń lub ich preznaczenie.

W sprzedaży oferujemy również miejsca postojowe w garażu podziemnym budynku oraz komórki lokatorskie przypisane do wybranych lokali.

Lokalizacja

Inwestycja usytuowana jest blisko centrum miasta, przy ulicy Stodolnej. Lokalizacja zapewnia bardzo wygodną komunikację z całym miastem, zarówno samochodem, jak i środkami transporu miejskiego.

Na tej samej ulicy znajduje się także plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa oraz sklepy spożywcze.

O nas

Spółka Dax Investment to deweloper, który posiada bogate i wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Koncentruje swoje działanie głównie w województwie Śląskim.

Jest dynamicznym przedsiębiorstwem z wyraźnie sprecyzowanymi perpektywami rozwoju, posiada nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem pod kolejne, atrakcyjne inwestycje. Dax Investment to solidny i sprawdzony partner, zapewniający najwyższy standard oferowanych usług!

Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i komfort!

Zapraszam do kontaktu

DAX Investment
Ogłoszenie dewelopera
DAX Investment
504

Więcej ogłoszeń od DAX Investment Sp.J.