Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
łódzkie
pabianicki
Lutomiersk
Florentynów
Osiedle Florentynów
Osiedle Florentynów

Osiedle Florentynów

ceny od 6 500 zł/m²
Lokalizacja
Florentynów, Lutomiersk, pabianicki, łódzkie
Typ nieruchomości
domy
Dostępne lokale
3 /4

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
110 - 110 m²
Wysokość pomieszczeń
280 - 281 cm
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Tuż pod Łodzią, w okolicach Konstantynowa Łódzkiego powstaje nowa, prestiżowa inwestycja. Spokojne tereny, położone wśród zieleni zamienią się w nowoczesną strefę komfortu. Stanowić ją będą domy w zabudowie bliźniaczej. W ramach pierwszego etapu inwestycji rozpoczęta została realizacja kompleksu budynków mieszkalnych z wysokiej jakości materiałów, o przyjaznych dla oka elewacjach, z myślą o indywidualnych potrzebach własnej aranżacji. Przestronne działki o powierzchniach około 400-480 m2 to odejście od typowej formy, która od lat przyświeca krajowym budowom. Duże okna pozwolą Ci zapomnieć o widokach surowej zabudowy miasta, a technologie wykorzystane do stworzenia nieruchomości zapewnią Ci bezpieczeństwo i możliwość spokojnego życia we własnej posiadłości z ogrodem. Przy wyborze tego typu nieruchomości kluczowymi aspektami są dojazd do pracy, miejsca rozwoju dzieci czy bliskość miasta - wszystkie te parametry zapewnia Osiedle Florentynów. Doskonała lokalizacja w zaciszu Florentynowa gwarantuje spokój, przy jednoczesnym zachowaniu bliskości do tętniącej życiem Łodzi czy prężnie rozwijającego się Konstantynowa Łódzkiego. To tutaj znajdziesz miejsca na spacery, wycieczki rowerowe i spędzanie czasu z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo zabudowy niskiej w postaci domów zadba o brak poczucia wyobcowania, a bliskość miasta da komfort codziennego funkcjonowania. Pobliskie lasy, brak ruchliwych dróg i otoczenie domów jednorodzinnych nadają temu miejscu wyjątkowy charakter stanowiący idealną bazę dla osób szukających spokoju i odskoczni od miejskiego zgiełku, mając wciąż na uwadze bliskość do pracy w mieście czy miejsca nauki dzieci. Dojazd do Łodzi zajmuje bowiem kilkanaście minut, do Konstantynowa - pięć.

Szczegóły:

- domy w stanie deweloperskim o powierzchniach około 110 m2

- działki o powierzchniach 400-480 m2

- parter: salon z aneksem (30m2), wc (1,5m2), hall (6m2), pomieszczenie gospodarcze (2,6m2), spiżarnia (1m2), garaż (18,8m2)

- piętro: pokój 1 (13,44m2), pokój 2 (13,8m2), pokój 3 (11,05m2), łazienka (5,93m2), hall (3,45m2), pralnia (2,67m2)

- każdy dom podłączony do mediów: prąd, woda z sieci miejskiej, szambo - w cenie ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła, podjazd z kostki brukowej, teren wokół domu wyrównany, ogrodzenie panelowe

Zapraszam do kontaktu

Michał Sobieraj
Ogłoszenie dewelopera
606

Więcej ogłoszeń od EMS Inwestycje