Idź do strony głównej
Budnex
Budnex
Inwestycja deweloperska
lubuskie
Gorzów Wielkopolski
Osiedle Europejskie
Osiedle Europejskie bud. 17
Osiedle Europejskie bud. 17

Osiedle Europejskie bud. 17

ceny od 7 300 zł/m²
Budnex
Lokalizacja
ul. Wiedeńska, Osiedle Europejskie, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2025
Dostępne lokale
31 /180

Dostępne lokale

Wybierz

Lokalizacja

Opis

Osiedle Europejskie - budynek 17 – już w sprzedaży !

ZNALAZŁEŚ DOBRY ADRES NA MAPIE GORZOWA

Osiedle Europejskie, Plac Unii Europejskiej 4A-D, budynek nr 17

Budowa kolejnego budynku w ramach kompleksu mieszkaniowego na nowym Osiedlu Europejskim trwa. Jest to budynek nr 17 i składać się będzie ze 180 mieszkań.

Osiedle Europejskie to doskonały adres na mapie Gorzowa Wielkopolskiego. Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy? Koniecznie sprawdź tę lokalizację.

Przystań życiowa dla każdego

Osiedle Europejskie to miejsce skierowane przede wszystkim do rodzin, ale każdy może znaleźć tutaj własną życiową przystań. Nasze budynki mają pełne wyposażenie. Znajdziesz tutaj dużo miejsc parkingowych, podziemne garaże, komórki lokatorskie, wygodne windy, przestronne balkony. Na zewnątrz, tuż obok budynku 17: ciąg pieszy wśród drzew.

Blisko zieleni, blisko natury

Mieszkania na Osiedlu Europejskim w Gorzowie znajdują się blisko granicy miasta i otulone są zielenią pobliskiego rezerwatu. Bliskość natury to niewątpliwie wyjątkowy atut naszej propozycji. Spokój i natura leżą u podstaw koncepcji naszego osiedla, które pozwala cieszyć się pięknymi widokami i wybrać na zamiejską wycieczkę z rodziną na rowerach bo po co samochód, skoro do lasu jest tak blisko.

Doskonała komunikacja i pełna infrastruktura

Mimo położenia na skraju miasta, jest to doskonale skomunikowane osiedle – szybko można dostać się do Śródmieścia Aleją Konstytucji 3 Maja. Blisko osiedla znajdują się szkoły, przedszkole, przychodnia. Zakupy można zrobić szybko i łatwo w wielu pobliskich marketach.

Balkony jak tarasy

Budynek nr 17 jest kompatybilny stylistycznie z pozostałymi budynkami mieszkalnymi na osiedlu. Interesującym elementem są duże balkony i tarasy, z których największy będzie o powierzchni prawie 20 m2. Do niektórych lokali przynależeć będą aż dwa. Tutaj naprawdę odpoczniesz.

Dla rodziny, dla inwestora

Nasze mieszkania chętnie wybierają rodziny ze względu na konkretne atuty lokalizacyjne Osiedla. Jest to również korzystna oferta dla inwestorów. To doskonała lokata kapitału dla wszystkich, którzy chcą by ich pieniądze pracowały efektywniej niż na lokacie bankowej.

Wymarzony dojazd do pracy. Łatwa droga do centrum. Dobra infrastruktura. Zieleń. Cisza. To wszystko składa się na dobry adres na mapie Gorzowa Wielkopolskiego.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Gorzów Wielkopolski
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Gorzów Wielkopolski
509

Więcej ogłoszeń od Budnex