Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Borzęcin Duży
Osiedle Borzęcin // w pobliżu Warszawa Bemowo
Osiedle Borzęcin // w pobliżu Warszawa Bemowo

Osiedle Borzęcin // w pobliżu Warszawa Bemowo

ceny od 9 500 zł/m²
Lokalizacja
ul. Warszawska, Borzęcin Duży, Stare Babice, warszawski zachodni, mazowieckie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2025
Dostępne lokale
29 /70

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2024
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
28 - 79 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Witamy w otulinie Puszczy Kampinoskiej, sąsiedztwie Bemowa, Starych Babic i Ożarowa Mazowieckiego, w Borzęcinie Dużym. U nas czas płynie wolniej, co sprawia, że po powrocie do domu możesz prawdziwie odpocząć i poczuć się... jak w domu.

Osiedle Borzęcin, to wyjątkowa alternatywa, wobec zgiełku i ruchu zatłoczonych miejscowości sąsiednich.

Lokalizacja Osiedla Borzęcin jest niezwykle atrakcyjna, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od granic administracyjnych Warszawy.

Taki sam czas potrzebny jest na dojazd do Ożarowa Mazowieckiego, Pruszkowa, Błonia i niewiele dłużej do Grodziska Mazowieckiego.

Osiedle Borzęcin wyróżnia ponadczasowa architektura oraz stonowana kolorystyka elewacji i elementów wykończeniowych. Komfort użytkowania i ekonomię eksploatacji, gwarantują najnowsze technologie i materiały użyte do budowy mieszkań.

Projekt urbanistyczny inwestycji Osiedla Borzęcin, obejmuje zabudowę mieszkaniową wraz z wydzielonym patio. Część mieszkań na parterze ma ogródki.

Osiedle Borzęcin jest niezwykle atrakcyjne dla wszystkich, zarówno dla młodych osób, rodzin z dziećmi, czy planujących spędzić emeryturę z właśnie w Borzęcinie. W najbliższym sąsiedztwie jest szkoła podstawowa, przedszkole, punkt publicznej opieki zdrowotnej, kościół, a także sklep spożywczo-przemysłowy.

Rodzice starszych dzieci oraz dorośli korzystający z komunikacji zbiorowej docenią fakt przystanków autobusowych tuż przy naszej inwestycji, co znacznie poprawia bezpieczeństwo komunikacji.

Zapraszamy wszystkich ceniących sobie komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym budynku oraz w sielankowej atmosferze.

Mieszkania w Osiedlu Borzęcin, oferują wszechstronne możliwości aranżacji. Nasz zespół architektów dołożył wszelkich starań, projektując ergonomiczne i funkcjonalne rozkłady mieszkań, optymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Komfortowy dostęp do mieszkań zapewniają windy, w inwestycji przewidziane są także miejsca w garażu podziemnym lub przed budynkiem oraz komórki lokatorskie.

Przedstawione na stronie internetowej wizualizacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji.

Zapraszam do kontaktu

Biuro sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
512

Więcej ogłoszeń od Osiedle Borzęcin Sp. z o.o.