Inwestycja deweloperska
warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Nagórki
Osiedle Aurora | Nagórki | 4 etap
Osiedle Aurora | Nagórki | 4 etap

Osiedle Aurora | Nagórki | 4 etap

Zapytaj o cenę
Ippon Barcza Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Franciszka Barcza 50, Nagórki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2021
Dostępne lokale
17 /154

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2019
Liczba kondygnacji
6
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
27 - 91 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

O inwestycji:

Budynki Osiedle Aurora są efektem szczegółowej pracy zespołu najlepszych architektów, co zaowocowało luksusowym i nowoczesnym projektem o oryginalnym designie wpisującym się w najnowsze trendy architektoniczne. Wyjątkowa aranżacja klatek schodowych to efekt kilkumiesięcznej współpracy dewelopera z architektem wnętrz. Każdy detal został przemyślany – począwszy od kolorystyki, oświetlenia, aranżacji ścian, kończąc na wysokiej jakości materiałach.

Każde mieszkanie i apartament zostały indywidualnie zaprojektowane przez architektów wnętrz, dzięki temu uzyskaliśmy wyjątkową funkcjonalność i ergonomię.

Do większości mieszkań oferujemy darmowy projekt wykończenia – wraz z kosztorysem i wizualizacją przygotowaną przez architektów.

Nasze mieszkania mają wysokość minimum 2,7 m, w porównaniu do standardów są o 20 cm wyższe. Dzięki temu zyskują znaczącą przestrzeń nawet w mniejszych metrażach.

To co wyróżnia naszą inwestycję w Olsztynie to oferta mieszkań posiadających prywatne i przestrzenne ogrody zimowe, z których można korzystać przez cały rok, niezależnie od pogody. Największym atutem ogrodów zimowych jest ich wszechstronność zastosowania. Dzięki naturalnemu oświetleniu jest to idealne miejsce na odpoczynek z książką lub strefa do stworzenia domowego ogrodu z kwiatami lub ziołami. Można też powiększyć strefę mieszkalną aranżując w ogrodzie jadalnię lub część wypoczynkową połączoną z salonem.

Termin oddania budynku planowany na IV kw. 2021 lub I kw. 2022 roku.

O lokalizacji:

Jedyne osiedle zlokalizowane bezpośrednio przy największym parku miejskim w Olsztynie. To idealna lokalizacja, która łączy w sobie bliskość niezbędnych miejsc do codziennego życia, ale jednocześnie odizolowana jest od wielkomiejskiego zgiełku i szumu ulicznego. W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły, banki, przystanki komunikacji miejskiej. Wszędzie można dojść pieszo w kilka minut. Położone jest w najlepszej, według rankingu Otodom, dzielnicy mieszkalnej – Nagórki. Dzięki doskonałej lokalizacji nie będziesz musiał tracić czasu na długie dojazdy do pracy, szkoły, znajomych, czy fitness klubu. Mieszkając na Nagórkach, wszędzie będzie blisko, niezależnie od tego, czy wybierzesz samochód, autobus, czy rower. Jeśli wolisz piesze wędrówki, to możesz być pewien, że w zasięgu kilku kroków odnajdziesz wszystko to, co najważniejsze dla Ciebie!

Komunikacja miejska tramwajowa i autobusowa oddalona jest o 2 minuty pieszo wewnętrzną drogą osiedlową. Usytuowanie osiedla umożliwia dogodną komunikację z centrum miasta, galeriami, dworcem, uniwersytetem, teatrem, filharmonią oraz zapewnia dogodny i szybki wyjazd z miasta.

Dobrze rozwinięta sieć ścieżek pieszych i rowerowych zachęca do aktywnego spędzania czasu.

Bezpośrednie sąsiedztwo największego parku miejskiego powoduje, że Osiedle Aurora jest wyjątkowe i niepowtarzalne. W parku znajdują się takie udogodnienia, jak największy plac zabaw, jedyna w mieście „psia polana”.

Niezaprzeczalnym atutem jest doskonale rozwinięta baza zlokalizowanych w najbliższej okolicy placówek usługowych, medycznych (przychodnie, dentyści), szkolnictwa (przedszkola, szkoły podstawowe i średnie) czy handlu (sklep LIDL, Galeria Carrefour, Galeria Warmińska).

O nas:

Ippon Group Sp. z o.o. jest wiodącą spółką inwestycyjną specjalizującą się w szeroko pojętej realizacji projektów w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. W naszym działaniu wykorzystujemy model zintegrowanego biznesu, na który składają się różne etapy procesu inwestycyjnego: od pozyskiwania finansowania, po zakup gruntu i budowę nieruchomości, na wynajmie i sprzedaży powierzchni kończąc. Realizujemy inwestycje wykonane według własnych projektów, gdzie czynnikiem decydującym jest aktualne zapotrzebowanie rynku i dostosowanie projektów do wymagań naszych klientów.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Osiedle Aurora
Ogłoszenie dewelopera
Osiedle Aurora
724

Więcej ogłoszeń od Ippon Barcza Sp. z o.o.