Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
lubelskie
Lublin
Czuby Północne
Orkana Residence II etap - Standard Premium
Orkana Residence II etap - Standard Premium

Orkana Residence II etap - Standard Premium

ceny od 11 300 zł/m²
Żagiel Dom Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Władysława Orkana, Czuby Północne, Lublin, lubelskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
11 /67

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

ORKANA RESIDENCE to propozycja dla osób, które cenią sobie wysoki standard wykończenia części wspólnych, przestronne tarasy i balkony oraz duże okna. Inwestycja znajduje się w Lublinie pomiędzy ul. Orkana a Hetmańską, obok Spa Orkana. Osiedle jest doskonale skomunikowane i ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską.

Wszystkie mieszkania w ORKANA RESIDENCE mają przestronne balkony, zielone ogródki lub tarasy, a duże okna doskonale doświetlają pomieszczenia. Dodatkowo, w standardzie, bez dodatkowych kosztów, mieszkańcy mogą korzystać z usług systemu Smart Home Domatiq. Te inteligentne rozwiązania są oszczędne, bezpieczne i ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Budowa ORKANA RESIDENCE zostanie podzielona na dwa etapy. W drugim etapie inwestycji powstanie 70 mieszkań 1-5 pokojowych o metrażach od 27 do 122 m kw. W części parterowej każdego budynku zaplanowane jest eleganckie lobby, a w podziemnej części znajdą się garaże dla mieszkańców oraz komórki lokatorskie.

Na wewnętrznym dziedzińcu inwestycji ORKANA RESIDENCE powstanie plac zabaw i miejsce relaksu dla mieszkańców. Zostaną wykorzystane energooszczędne rozwiązania, a każde mieszkanie będzie wyposażone w logotermy, co umożliwi sterowanie ogrzewaniem ze Smart Home. Mieszkańcy będą mieli możliwość montażu ładowarek dla samochodów elektrycznych.

Aktualnie w sprzedaży jest 70 nowych mieszkań o różnych powierzchniach, w tym 1-pokojowe, 2-pokojowe, 3-pokojowe, 4-pokojowe i 5-pokojowe. Żagiel Dom przewidział również miejsca postojowe podziemne dla 95 samochodów oraz 70 komórek lokatorskich o wielkości od 2,72 m kw. ORKANA RESIDENCE to idealna propozycja dla osób szukających mieszkań dla siebie i swoich rodzin, jak również dla tych, którzy chcą zainwestować w nieruchomość pod wynajem.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
814

Więcej ogłoszeń od Żagiel Dom Sp. z o.o.