Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
świdnicki
Świdnica
Ogrody Zawiszów
Ogrody Zawiszów

Ogrody Zawiszów

ceny od 5 950 zł/m²
Lokalizacja
ul. Bolesława Krzywoustego, Świdnica, świdnicki, dolnośląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2025
Dostępne lokale
35 /67

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
40 - 80 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

OGRODY ZAWISZÓW – to dwuetapowa inwestycja zlokalizowania w Świdnicy przy ulicy Bolesława Krzywoustego. Ostatnia linia zabudowy oraz malowniczy widok na masyw Ślęży rozciągający się w okolicy to zdecydowany atut tej inwestycji. Doskonałą lokalizacja sprawi, że będzie to idealne miejsce do życia. Logiczny i funkcjonalny układ przestronny budynku, szeroki wybór i zróżnicowanie mieszkań na metrażu od 30 – 80m2 gwarantuje, że każdy znajdzie tu lokum odpowiadające jego potrzebom i preferencjom. Eleganckie wejścia do budynku, duże przeszklenia i tarasy przy mieszkaniach na parterze oraz przestronne balkony w mieszkaniach od pierwszego piętra.

Możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich w branżach: budowalnych, sanitarnych i elektrycznych pozwoli na indywidualne dopasowanie do potrzeb. Wysoki poziom komfortu zapewni szereg udogodnień m.in. drzwi antywłamaniowe o podwyższonej izolacji akustycznej, okna o niskim współczynniku przenikania ciepła, nierdzewne balustrady na balkonach i tarasach oraz cichobieżne windy. Zaprojektowano również garaż podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Ponadto budynek wznoszony w technologii tradycyjnej z dużą dbałością o detale.

Dzięki doświadczeniu i szerokim kompetencją wiemy jak zaprojektować osiedle, które będzie dla mieszkańców czymś więcej niż miejscem do spania. Doskonale wiemy, że zaufanie Klientów zdobywa się przede wszystkim jakością i spełnianiem oczekiwań.

Zakończenie pierwszego etapu jest zaplanowane na grudzień 2024 roku, natomiast drugi etap będzie ukończony końcem 2025 roku.

Zapraszam do kontaktu

Barbara Kaczmarska
Ogłoszenie dewelopera
786

Więcej ogłoszeń od FIRMA INWESTYCYJNA JW WITOLD JASKÓLSKI HENRYK WŁODEK S