i2 Development S.A.

i2 Development S.A.

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Grabiszyn
al. gen. Józefa Hallera
Ogrody Grabiszyńskie II etap
Ogrody Grabiszyńskie II etap

Ogrody Grabiszyńskie II etap

ceny od 10 700 zł/m²
i2 Development S.A.
Lokalizacja
Wrocław, Grabiszyn, al. gen. Józefa Hallera
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2024
Ogłoszenia w serwisie
73

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2020
Liczba kondygnacji
11
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
19 - 137 m²
Nieruchomości w inwestycji
161
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy
Przestrzeń dodatkowa
balkon, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Nowoczesna architektura
Jasne i funkcjonale mieszkania oraz mikroapartamenty o zróżnicowanych metrażach pozwolą na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Innowacyjne szklane balkony zapewnią nie tylko komfort użytkowania, ale także ochronę fasady i minimalizację kosztów konserwacji. Przemyślana, stonowana i jednolita kolorystyka budynku nadaje mu nowoczesności i minimalistycznej elegancji.

Zielona okolica
Sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego oraz Lasku Oporowskiego zapewni mieszkańcom możliwość odetchnięcia świeżym powietrzem i złapania dystansu od pędu codzienności. Aktywny relaks umożliwi znajdujący się w pobliżu Park Mamuta, w którym przyjęto zasadę patchworkingu, czyli gniazdowego wprowadzania atrakcji rekreacyjnych takich jak polana gier i spotkań towarzyskich czy konstrukcja zabawowa dla starszych dzieci i młodzieży.

Wszędzie blisko
Położenie inwestycji w południowo-zachodniej części miasta – w dzielnicy Fabryczna gwarantuje bardzo dobre skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami Wrocławia. Dostępność różnorodnych środków transportu takich jak tramwaje, autobusy oraz stacja kolejowa zapewnią płynne i szybkie przemieszczanie się. Swobodę wyboru dopełnia ścieżka rowerowa ciągnąca się praktycznie do samego Rynku.

Dla ceniących wygodę i komfort
Niewątpliwym atutem inwestycji jest spokojna, kameralna i cicha okolica. W celu zapewnienia wygody i komfortu życia mieszkańców na terenie inwestycji powstanie parking podziemny z komórkami lokatorskimi. Mnogość usług, szkół i restauracji w okolicy oraz punktów rozrywki takich jak Centrum Tenisowe czy Rodzinne Centrum Golfa pozwolą na zaspokojenie wszystkich potrzeb w najbliższej okolicy.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od i2 Development S.A.