Inwestycja deweloperska
śląskie
Gliwice
Wojska Polskiego
Ogrody Andersa
Ogrody Andersa

Ogrody Andersa

ceny od 8 033 zł/m²
Lokalizacja
generała Władysława Andersa, Wojska Polskiego, Gliwice, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2025
Dostępne lokale
78 /114

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja
Pierwszy etap to 114 mieszkań o metrażach od 25 m2 do 102 m2, co sprawi, że Ogrody Andersa stworzą idealne miejsce do zamieszkania dla singli, par oraz rodzin z dziećmi. Osiedle dzięki całodobowemu monitoringowi będzie bezpieczne, a nowoczesna architektura wyróżni inwestycję na tle sąsiadujących zabudowań.

Integralnym elementem lokali położonych na wyższych kondygnacjach będą przestronne loggie, a mieszkań na parterze – prywatne ogródki. Architektura Ogrodów Andersa stworzy koncepcję przemyślanej nowoczesności, idealnie wpisującej się w zieloną przestrzeń w południowo-zachodniej części miasta.

Lokalizacja
Osiedle stworzy doskonałe warunki zarówno do życia zawodowego, jak i towarzyskiego. Lokalizacja inwestycji Ogrody Andersa pozwala na łatwy dostęp do kultury. W pobliżu znajdują się liczne kina - zarówno duże multipleksy, jak i mniejsze, studyjne.

Miłośnicy sztuki z pewnością skorzystają z bliskości Teatru Miejskiego w Gliwicach, zabrzańskiego Teatru Nowego czy Opery Śląskiej. W odległości około sześciu kilometrów od Ogrodów Andersa znajduje się Arena Gliwice, w której odbywają się liczne wydarzenia rozrywkowe i sportowe.

Restauracje i puby mieszczące się na Starym Mieście stanowią gwarancję miło spędzonego czasu w gronie znajomych, zwłaszcza że, różnorodność tematyczna lokali gastronomicznych na mapie Gliwic jest wręcz imponująca.

Leniwe niedziele umili mieszkańcom osiedla spacer do któregoś z pobliskich parków. W odległości trzech kilometrów od inwestycji położony jest słynny park Chopina, w którym znajduje się znana Palmiarnia.

Zapraszam do kontaktu

Magdalena Bilewska
Ogłoszenie dewelopera
Magdalena Bilewska
721

Więcej ogłoszeń od ATAL