Idź do strony głównej
Jakon Inwest
Jakon Inwest
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Stary Fordon
Nowy Wyszogród – nowoczesne mieszkania nad Wisłą
Nowy Wyszogród – nowoczesne mieszkania nad Wisłą

Nowy Wyszogród – nowoczesne mieszkania nad Wisłą

ceny od 7 364 zł/m²
Jakon Inwest
Lokalizacja
ul. Fordońska, Stary Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
47 /129

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O inwestycji

Pierwszy etap inwestycji znajduje w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego Grodziska Wyszogród. Lokalizacja spełnia potrzeby miłośników wygody życia w mieście jak i osób, które cenią sobie spokojną okolicę wśród terenów zieleni z pięknym widokiem na Wisłę. W pierwszym etapie znajdują się dwa budynki, w których oferujemy 82 mieszkania o metrażach od 29m2 do 82m2. Na parterze zaprojektowano lokale mieszkalne z ogródkami w pozostałych mieszkaniach dostępne będą przestronne balkony. W budynkach znajdować się będzie również wózkarnia.

Nowy Wyszogród to inwestycja skierowana dla osób preferujących życie blisko tętniącego życiem miasta, a jednocześnie doceniających cichą i spokojną okolicę sąsiadująca z terenami zieleni. Nadbrzeże Wisły, Park Milenijny, Grodzisko Wyszogród z pewnością zadowolą wszystkich zwolenników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

O lokalizacji

W najbliższej okolicy inwestycji znajdziemy m.in:

  • liczne sklepy,
  • punkty gastronomiczne,
  • punkty opieki zdrowotnej,
  • placówki edukacyjne,
  • miejsca rekreacyjne.

O nas

Specjalizujemy się w budowie zakładów produkcyjnych i hal magazynowych, wyposażonych w najnowsze technologie produkcji oraz magazynowania. Budujemy starannie, bezpiecznie i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dobro klienta oraz najwyższa jakość stanowią dla nas najważniejsze wartości.

Jesteśmy właścicielem terenów i generalnym wykonawcą własnych obiektów co daje naszym klientom niespotykane możliwości w zakresie dostosowania i adaptacji budynków do potrzeb danej działalności. Nieustannie zwiększamy zakres naszej oferty poprzez zakup nowych nieruchomość i realizację kolejnych projektów. Wyróżnia nas doświadczenie na każdym etapie procesu inwestycyjnego oraz wiedza w zakresie możliwości finansowania inwestycji. Realizujemy obiekty skrojone na miarę potrzeb produkcyjnych i magazynowania w warunkach kontrolowanych.

Zapraszam do kontaktu

Elżbieta Szafkowska
Ogłoszenie dewelopera
Elżbieta Szafkowska
601

Więcej ogłoszeń od Jakon Inwest