Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
warmińsko-mazurskie
Elbląg
Nowy Jar
Nowy Jar

Nowy Jar

ceny od 7 990 zł/m²
Lokalizacja
ul. Legionów, Elbląg, warmińsko-mazurskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2025
Dostępne lokale
26 /70

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2023
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
29 - 90 m²
Wysokość pomieszczeń
0 - 265 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty, monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

 • NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA

  Nowy Jar to nowa inwestycja mieszkaniowa w północno-wschodniej części osiedla Nad Jarem, w spokojnej dzielnicy Elbląga. Pomiędzy ulicami Fromborską i Legionów, w sąsiedztwie marketu ALDI, powstaje pięciokondygnacyjny budynek z windami i podziemną halą garażową.

  Zaprojektowano w nim 70 mieszkań, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 29 do 89 m2. Każde z nich posiadać będzie balkon, loggię lub taras.

  Każdy klient, zgodnie z potrzebami, znajdzie w Nowym Jarze coś dla siebie.

  W budynku na pięciu kondygnacjach mieszkalnych (parter + 4 piętra), znajdować się będzie 70 starannie zaprojektowanych mieszkań o bardzo funkcjonalnych rozkładach.

 • – lokale dwupokojowe o wielkości około 30 m² i 45 m²,
 • – mieszkania trzypokojowe o powierzchniach: 55 m², 61 m² i 64 m²,
 • – lokale czteropokojowe o powierzchniach: 64 m², 69 m², 79 m², 86 m² i 89 m² (dla lokali powyżej 80 m² zaprojektowano po dwie łazienki).

  Niepowtarzalnego charakteru wnętrzom budynku nadadzą starannie zaprojektowanie części wspólne. Utrzymane będą w jasnych, stonowanych barwach, a wybrane fragmenty ścian zaakcentowano łagodną zielenią. Motywem przewodnim, występującym na wszystkich kondygnacjach, są fotografie elbląskich form przestrzennych, które stanowią jeden z najbardziej charakterystycznych elementów pejzażu Elbląga.

  Do oświetlenia pomieszczeń zastosowano oprawy architektoniczne, które równomiernie rozprowadzają światło, akcentując jednocześnie elementy dekoracyjne.

 • Z WIDOKIEM NA ELBLĄG

  NOWOCZESNY BUDYNEK ZNAJDOWAĆ SIĘ BĘDZIE NIEMAL W NAJWYŻSZYM PUNKCIE OSIEDLA NAD JAREM –
  AŻ 69,5 METRA NAD POZIOMEM MORZA

  Dzięki temu, z okien mieszkań na wyższych piętrach rozpościerać się będzie piękny widok na panoramę miasta.

 • INWESTOREM REALIZUJĄCYM PROJEKT NOWY JAR

  jest doświadczona firma deweloperska EL INVEST Development, która od 2017 roku z powodzeniem zrealizowała 6 inwestycji wielorodzinnych i jednorodzinnych w Elblągu i jego okolicach.

 • W skład portfolio firmy wchodzi m.in. liczące 370 mieszkań Osiedle Sadowa, nowoczesny wieżowiec na Zatorzu EL TOWER (136 lokali), położoną tuż przy parku Rezydencję Dolinka (76 mieszkań) oraz 72 nadmorskie apartamenty Perła Mierzei w Sztutowie.

 • POMOŻEMY CI Z TWOIM WYMARZONYM MIESZKANIEM

  Decydując się na zakup mieszkania w Nowym Jarze, będziesz mógł swobodnie wybierać w szerokiej ofercie proponowanych przez banki form finansowania. Wykończenie i wyposażenie swojego wymarzonego M możesz również sfinansować najtańszym na rynku kredytem hipotecznym.

 • Ze względu na wygodę załatwienia wszystkich spraw w jednym miejscu, rekomendujemy opiekę doświadczonego specjalisty ds. kredytów hipotecznych Marcina Kuracha, który kompleksowo i bezpłatnie – potwierdzi Twoją zdolność kredytową, przedstawi oferty banków, złoży w Twoim imieniu wnioski kredytowe i pomoże wybrać najtańszy kredyt oraz najkorzystniejsze związane z nim ubezpieczenia.
 • Podpowiemy jak zorganizować wykończenie wymarzonego M2 Kontakt do Projektantki wnętrz i Ekipy budowlanej.
Zapraszam do kontaktu

Marcin Kurach
Ogłoszenie dewelopera
698

Więcej ogłoszeń od El Invest Development