Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
podlaskie
białostocki
Zabłudów
Zabłudów
Nowe mieszkania bez kredytu: Osiedle Kalwinówka
Nowe mieszkania bez kredytu: Osiedle Kalwinówka

Nowe mieszkania bez kredytu: Osiedle Kalwinówka

ceny od 1 809 zł/m²
Lokalizacja
ul. Kalwińska, Zabłudów, Zabłudów, białostocki, podlaskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2025
Dostępne lokale
12 /140

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Nowa inwestycja spółdzielni mieszkaniowej: Nowe mieszkania bez konieczności posiadania zdolności kredytowej!

Osiedle Kalwinówka budowane jest w systemie spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu przez Spółdzielnię Mieszkaniową Lokatorsko-Własnościową w Zabłudowie. Mieszkania powstają za cenę kosztów budowy, które aktualnie szacowane są na 7296 zł/m2 (każdy lokal ma taką samą cenę za metr kwadratowy). Aby stać się lokatorem, a w przyszłości właścicielem, nie jest wymagane okazanie żadnych dokumentów finansowych - zdolność kredytowa nie jest badana. O prawo do mieszkania można się starać bez względu na wiek, nie trzeba mieć także obywatelstwa polskiego.

Inwestycja zakłada budowę 2 budynków mieszkalnych, łącznie 140 mieszkań o powierzchniach od 28 do 90 m2, a każde z nich z tarasem, ogródkiem lub balkonem. Do każdego lokalu przynależy miejsce postojowe bez dodatkowych opłat. Ogromnym atutem inwestycji jest fakt, że mieszkania oddawane będą w stanie podstawowo wykończonym - po umeblowaniu można od razu zacząć w nich mieszkać.

Prawo do mieszkania nabywa się wpłacając 20-30% wartości mieszkania (wkład własny), resztę spłacając przez 30 lat w wygodnych miesięcznych ratach. Mieszkanie można także wykupić na własność szybciej, po minimum 5 latach, spłacając pozostałą część ceny. Miesięczne koszty spłaty mieszkania szacowane są na około 21,06 zł za metr kwadratowy mieszkania.

Wchodzący w skład aglomeracji białostockiej Zabłudów jest zlokalizowany 10 km na południowy wschód od Białegostoku. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się przedszkole, szkoła, dyskonty spożywcze, targowisko oraz tereny zielone. Gmina Zabłudów prężnie się rozwija. Od maja 2023 roku zostały uruchomione nowe linie autobusowe, dzięki którym miasteczko jest jeszcze lepiej skomunikowane z Białymstokiem i okolicznymi miejscowościami.

Planowany termin oddania inwestycji: I kwartał 2026 r. Szacowane koszty eksploatacyjne oraz zaliczki na zużyte media (rozliczane wg zużycia): 12 zł.

Zapraszamy serdecznie!

Zapraszam do kontaktu

SM Lokatorsko-Własnościowa w Zabłudowie
Ogłoszenie dewelopera
453

Więcej ogłoszeń od