Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
pomorskie
tczewski
Tczew
Nowe Koszary
Nowe Koszary

Nowe Koszary

ceny od 8 400 zł/m²
Lokalizacja
Tczewskich Saperów 5, Tczew, tczewski, pomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
63 /165

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O Inwestycji

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkań położonych w nowoczesnych budynkach zlokalizowanych w Tczewie, na nowo powstającym Osiedlu NOWE KOSZARY.
NOWE KOSZARY to nowoczesne, rodzinne, komfortowe osiedle, zlokalizowane w samym centrum dynamicznie rozwijającego się miasta Tczew (na terenie byłej jednostki wojskowej). Inwestycja jednocześnie usytuowana jest w miejscu otoczonym malowniczym, zielonym krajobrazem schowana przed uciążliwymi arteriami tętniącego życiem miasta. Czyni to naszą ofertę niezwykle atrakcyjną, wyjątkową oraz niepowtarzalną i stanowi prawdopodobnie jedną z ostatnich tego typu inwestycji na terenie obecnego obszaru miasta Tczew.

Osiedle Nowe Koszary to najnowszy projekt działającego od wielu lat na tczewskim rynku dewelopera, właściciela marki Home-4you.pl, którego inwestycje wyróżniają się jakością, solidnością i wysokim standardem realizacji, a także ich doskonałym położeniem oraz praktycznymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Doceniając wyjątkowość tego miejsca, inwestor podszedł do projektu bardzo indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem, dbając o szczegóły tak, aby w możliwie najlepszym stopniu wykorzystać pozostały po jednostce wojskowej teren. W efekcie, w miejscu tym powstaną trzy czteroklatkowe budynki V-cio kondygnacyjne z windami, miejscami postojowymi, w tym w hali garażowej, komórkami lokatorskimi i zadaszonymi miejscami dla rowerów.

Lokalizacja

Nowo powstające osiedle usytuowane jest w samym centrum miasta, w otoczeniu pięknego, starego drzewostanu przy ulicy Tczewskich Saperów w bliskim sąsiedztwie ulicy Wojska Polskiego, jednej z głównych arterii miasta.

W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, szkoła, sklepy, basen, restauracje, szpital, kościół, dworzec kolejowy i autobusowy, galeria handlowa oraz mnóstwo pięknej zieleni.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
720

Więcej ogłoszeń od Home-4you