Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto
Główna
Nadolnik Compact Apartments II
Nadolnik Compact Apartments II

Nadolnik Compact Apartments II

ceny od 9 200 zł/m²
Lokalizacja
ul. Nadolnik, Główna, Nowe Miasto, Poznań, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2022
Dostępne lokale
0 /224

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2020
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
19.96 - 51.76 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
system alarmowy, czujnik dymu
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Nadolnik Compact Apartments II jest drugim etapem kompleksu smart-apartamentów, które są komfortowym rozwiązaniem dla ludzi młodych, między innymi studentów. Projekt realizowany jest przy ulicy Nadolnik 8 w Poznaniu, gdzie zostaną przygotowane lokale o powierzchniach 19 - 41 mkw. Każdy z balkonem lub ogródkiem. Dla mieszkańców dostępna będzie również hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz boxami na rowery.

Dawny Młyn stanie się centralnym budynkiem kompleksu, który zostanie rozbudowany oraz przygotowany do tego, aby stać się miejscem nie tylko do mieszkania, ale również do wypoczynku i spotkań. Znajdą tu swoje miejsce także lokale usługowo-handlowe takie jak sklepy, restauracje, czy sale konferencyjne.

Na terenie kompleksu powstaną boiska sportowe oraz korty tenisowe, które będą dodatkowym udogodnieniem dla osób aktywnych. W Nadolnik Compact Apartments znajdzie się miejsce na pub czy restaurację, a także przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Otoczenie inwestycji

Kompleks Nadolnik Compact Apartments znajduje się blisko centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu przyrody oraz terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się placówki oświatowe, w tym również szkoły wyższe, między innymi Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Poznańska, UAM, SWPS. Osoby startujące w dorosłe życie z pewnością zainteresuje bliskość wielu firm z różnych branż.

W okolicy znajdują się oddziały dużych, międzynarodowych firm takich jak np. Unilever, Volkswagen czy Bridgestone oraz wielu mniejszych. Przyszli mieszkańcy mają również na wyciągnięcie ręki przystanki komunikacji miejskiej, punkt wypożyczenia rowerów miejskich oraz ścieżki i drogi rowerowe. Dużym atutem jest także położenie kompleksu na terenie Parku ks. Tadeusza Kirschke, który został niedawno zmodernizowany.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
611

Więcej ogłoszeń od Grupa Partner