Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
śląskie
raciborski
Racibórz
Na Mysłowickiej
Na Mysłowickiej

Na Mysłowickiej

ceny od 5 800 zł/m²
Lokalizacja
ul. Mysłowicka, Racibórz, raciborski, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
19 /13

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
33 - 49 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

O inwestycji

Budynek wielorodzinny w Raciborzu na Mysłowickiej to miejsce doskonałe zarówno dla pojedynczych lokatorów, małżeństw, osób starszych, jak i rodzin z dziećmi – każdy znajdzie mieszkanie odpowiadające indywidualnym potrzebom. Dzięki różnorodności mieszkań, wybór jest szeroki.

Park Jordanowski wraz z placem zabaw to doskonałe miejsce dla wszystkich mieszkańców budynku wielorodzinnego na Mysłowickiej – samotnych, jak i posiadających dzieci. Nie brakuje tam placu zabaw dla dzieci, czy miejsc do odpoczynku dla dorosłych. Uwagę przyciągają huśtawki, piaskownice, zestawy wspinaczkowe, czy interaktywne ścieżki sensoryczne, ale też miejsca do relaksu jak wygodne ławki w formie leżaków. W okolicach miasta znaleźć można także Zaczarowany Ogród, Mini Zoo oraz Arboretum Bramy Morawskiej. Basen, stadion, sala zabaw i wiele innych atrakcji sprawia, że mieszkańcy Raciborza nie będą się nudzić. W odległości około godziny od miasta (samochodem) znajduje się także znany park rozrywki – Legendia. Wielość możliwości pozwoli lokatorom aktywnie i wesoło spędzać wolny czas.

Decydując się na mieszkanie na Mysłowickiej zyskujesz znacznie więcej, niż swoje miejsce na Ziemi. Otrzymujesz możliwość mieszkania w spokojnej i pięknej okolicy z atrakcjami, ale też obcowania z pięknem. Mieszkania są bardzo nowoczesne, estetyczne i zaprojektowane tak, aby żyło się w nich praktycznie. Możesz wybierać spośród lokali o różnej wielkości – od 40 do aż 100 metrów kwadratowych. W takiej przestrzeni bardzo szybko poczujesz, że jesteś w odpowiednim miejscu.

O lokalizacji

Budynek wielorodzinny na Mysłowickiej w Raciborzu znajduje się w bardzo atrakcyjnej części miasta – w bliskiej odległości od węzłów komunikacyjnych, które pozwalają na szybkie dotarcie do wyznaczonego celu. Przyszłych mieszkańców dzieli od centrum tylko niecałe 3 kilometry, czyli 6-8 minut drogi, w zależności od natężenia ruchu.

Dzięki wielu drogom krajowym, bezproblemowo dotrzeć można również do większych miast w tym regionie – na przykład do Rybnika, Kędzierzyna Koźle, czy Wodzisławia Śląskiego, a nawet naszych sąsiadów – czeskiej Ostrawy. Blisko znajdują się też Katowice, czy Gliwice. Nie trzeba jednak jechać tak daleko, aby dotrzeć do przedszkola, szkoły podstawowej, sklepów spożywczych, stacji benzynowej, kościoła, czy poczty. Blisko powstało też KFC oraz znajduje się siłownia Brooklyn Gym.

O nas

Projekt na Mysłowickiej został zrealizowany przez doświadczoną i rozwijającą się firmę ZRB Kampka. Posiada ona wieloletnie doświadczenie, zdobyte podczas realizacji projektów budynków mieszkalnych, czy handlowych. Powstające inwestycje charakteryzuje wysoka jakość oraz profesjonalne wykonanie, które można zaobserwować przy ostatniej inwestycji „Parkowa Ostoja” przy ulicy Opawskiej 30. Firma, w której skład wchodzą fachowcy i entuzjaści budownictwa, funkcjonuje na rynku od 1996. Od tego czasu wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania, dbając, by zadowolenie Klienta zawsze było stawiane na pierwszym miejscu. Funkcjonalność mieszkań, maksymalna wygoda oraz doskonała lokalizacja to nadrzędne wartości, cechujące każdy z projektów inwestora.

Zapraszam do kontaktu

Na Mysłowickiej
Ogłoszenie dewelopera
509

Więcej ogłoszeń od Parkowa Ostoja