Для України
WróćInwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
kołobrzeski
Ustronie Morskie
ul. Tadeusza Kościuszki
MOON Residence Ustronie Morskie
MOON Residence Ustronie Morskie

MOON Residence Ustronie Morskie

ceny od 14 900 zł/m²
Lokalizacja
ul. Tadeusza Kościuszki , Ustronie Morskie, kołobrzeski
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2023
Dostępne lokale
0 /25

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2022
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
25 - 64.1 m²
Wysokość pomieszczeń
270 - 290 cm
Bezpieczeństwo
monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

MOON Residence w Ustroniu Morskim to kameralna inwestycja w pierwszej linii zabudowy - 40m od brzegu morza, składająca się z wyjątkowych 25 apartamentów, z których większość posiada widok na morze. Na najwyższej kondygnacji zaprojektowano apartamenty dwupoziomowe. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa.

Sprawdzony deweloper: arkadiapark.pl

Firma Arkadia Park to doświadczony i bezpieczny finansowo deweloper realizujący z powodzeniem projekty mieszkaniowe od 17 lat. Daje to pewność terminowej realizacji inwestycji oraz wysokiego standardu. Inwestycja MOON Residence realizowana jest w ramach marki Arkadia Park Premium.

Obsługa apartamentów przez VacationClub™

VacationClub™ to profesjonalny operator apartamentów wakacyjnych w polskich kurortach nad Bałtykiem i w górach. Dołącz do grona Hotelarzy VacationClub™ i czerp zyski ze swojego apartamentu oddając go w zarządzanie oraz korzystaj z przywilejów Klubu Hotelarza™.

Doskonała inwestycja

Własny całoroczny apartament nad brzegiem morza w otoczeniu zabudowy willowej, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury nadmorskiej miejscowości turystycznej to bezpieczna lokata kapitału zapewniająca regularne zyski z wynajmu. Inwestorom, którzy zamierzają wykorzystywać swój apartament do wynajmu krótkoterminowego, będzie przysługiwać prawo do odliczenia podatku VAT z tytułu nabycia apartamentu.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Arkadia Park Deweloper