Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
śląskie
kłobucki
Kłobuck
Kłobuck
Montanaro Duo
Montanaro Duo

Montanaro Duo

ceny od 7 500 zł/m²
DAX Investment Sp.J.
Lokalizacja
ul. gen. Rómmla, Kłobuck, Kłobuck, kłobucki, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2023
Dostępne lokale
14 /80

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O inwestycji

Osiedle Montanaro Duo to miejsce przytulne i ciche. Obejmuje dwa, trzypiętrowe budynki o pow. mieszkań od 32,82 m2. do 55,74 m kw. Apartamenty posadowione są na atrakcyjnie położonej działce i zostaną oddane do użytku przyszłych właścicieli w stanie "deweloperskim", tj. tynkami gipsowymi, wylewkami, białym montażem elektrycznym (włączniki i gniazda) parapety wewnętrzne oraz ogrzewaniem miejskim. Dzięki nowym technologiom opracowanym przez zaufanych architektów, lokale spełnią oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

W części mieszkań możliwe jest przearanżowanie ścian oraz zmiana ilości pomieszczeń lub ich przeznaczenie.

W sprzedaży oferujemy również miejsca postojowe w garażu podziemnym budynku oraz komórki lokatorskie przypisane do wybranych lokali.

O lokalizacji

Inwestycja usytuowana jest blisko centrum miasta, przy ulicy Rómmla. Lokalizacja zapewnia bardzo wygodną komunikację z całym miastem, zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego. Na tej samej ulicy znajduje się także plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa oraz sklepy spożywcze.

O nas

Spółka Dax Investment to deweloper, który posiada bogate i wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Koncentruje swoje działanie głównie w województwie Śląskim. Jest dynamicznym przedsiębiorstwem z wyraźnie sprecyzowanymi perspektywami rozwoju, posiada nieruchomości
gruntowe z przeznaczeniem pod kolejne, atrakcyjne inwestycje. Dax Investment to solidny i sprawdzony partner, zapewniający najwyższy standard oferowanych usług!

Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i komfort!

Zapraszam do kontaktu

DAX Investment Sp J
Ogłoszenie dewelopera
DAX Investment Sp J
504

Więcej ogłoszeń od DAX Investment Sp.J.