Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Mielno
Mielno. Gotowiec inwestycyjny ROI 8%
Mielno. Gotowiec inwestycyjny ROI 8%

Mielno. Gotowiec inwestycyjny ROI 8%

ceny od 13 900 zł/m²
Lokalizacja
Mielno, Mielno, koszaliński, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2018
Dostępne lokale
2 /85

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2016
Liczba kondygnacji
7
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
24.5 - 26.8 m²
Wysokość pomieszczeń
260 - 270 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty, monitoring, ochrona, czujnik dymu
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, siłownia, place zabaw, strefa wypoczynku, basen
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne

Opis

BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!

posiadamy apartamenty nadmorskie w budynku zlokalizowanym pomiędzy morzem Bałtyckim ( ok. 60 m do morza ) a jeziorem Jamno ( ok. 150 m do jeziora ). Podana cena za 1m² jest ceną netto, do której w zależności od przeznaczenia apartamentu należy dodać podatek VAT w wysokości 8% lub 23%. Budynek został oddany do użytkowania jesienią 2018 roku i od tej pory świadczy usługo turystyczne dla swoich Gości, tym samym przynosi coroczny dochód dla Właścicieli lokali. Cały szereg potrzebnych informacji o lokalizacji budynku, jego wielkości , lokalizacji oferowanych do sprzedaży apartamentów zarówno w budynku jak i na piętrze, znajduje się na stronie dewelopera apartamentynautilus.com.pl Obiekt, w którym znajdują się przedmiotowe apartamenty, jest zarządzany przez operatora , firmę Mielno Holiday Apartments , prowadzącą stronę internetową mielnoholiday.pl na której znajdziecie Państwo informację na temat bieżącej działalności obiektu. Do zapoznania się z galerią zdjęć zarówno z okresu budowy, wybudowania jak i obecnego stanu obiektu, zachęcamy do powyższych linków. W celu uzyskania większej liczby informacji lub chęci obejrzenia budynku i apartamentów prosimy o kontakt telefoniczny.

Budynek obok znakomitej lokalizacji i bliskości zarówno morza jak i jeziora, posiada jedynie 85 apartamentów co stawia go w gronie budynków kameralnych a jego lokalizacja zapewnia spokojny odpoczynek oraz dostępność do terenów spacerowych i ścieżek rowerowych. W budynku obok wspomnianych apartamentów znajduje się: restauracja wraz z kuchnią serwującą wspaniałe posiłki wysoko oceniane przez naszych Gości ( serwujemy z własnych wędzarni ryby i wędliny ) ogródek piwny, sala konferencyjna/szkoleniowa, strefa zabaw dla dzieci z kulkolandią, siłownia, sauna mokra i sucha, basen. Oferowane apartamenty są w pełni wyposażone i wynajmowane przez naszych Gości. Po zakupie apartamentu, jego zarządzanie powierzacie Państwo operatorowi, który w Państwa imieniu zarządza apartamentem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zakupu oferowanych apartamentów ( ilość apartamentów oferowanych do sprzedaży ograniczona ). Osoba chcąca zakupić apartament do celów tej transakcji musi być czynnym płatnikiem podatku VAT.

Zapraszam do kontaktu

Małgorzata Stryczynska
Ogłoszenie dewelopera
512

Więcej ogłoszeń od Apartamenty Nautilus Sp. z o.o.