Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
pruszkowski
Pruszków
Między Drzewami
Między Drzewami

Między Drzewami

ceny od 8 500 zł/m²
Lokalizacja
ul. Wierzbowa, Pruszków, pruszkowski, mazowieckie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
3 /7

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2023
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
127.79 - 177.62 m²
Wysokość pomieszczeń
274 - 289 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

Inwestycja Między Drzewami u zbiegu ul. Wiśniowej/Wierzbowej/Przechodniej to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy usytuowane na wydzielonych działkach o powierzchniach od 250 m² do 407 m².

Domy zostały zaprojektowane przez doświadczonych architektów z myślą o codziennej wygodzie oraz funkcjonalności. Prosta, klasyczna linia nadaje domom nowoczesny i elegancki styl oraz harmonijnie łączy się z otaczającą zielenią. Duże przeszklenia m.in. w przestronnych salonach pozwolą na maksymalne wykorzystania naturalnego światła. Ponadto w domach znajduje się ogrzewanie podłogowe, co daje większe możliwości aranżacji wnętrza i zagospodarowania powierzchni (brak grzejników).

Domy wybudowane będą w tradycyjnej technologii, przy użyciu wysokiej klasy materiałów, co zapewni nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo i nowoczesny wygląd na długie lata.

Każdy dom jest w pełni niezależny od sąsiedniego, posiada własną konstrukcję, ma osobne wejście, ogród, garaż i miejsce postojowe. Między lokalami zostanie wykonana dylatacja, dzięki której budynki będą samodzielnie przenosić obciążenia, co zminimalizuje ryzyko powstawania odkształceń czy pęknięć.

Domy będą podłączone do wszystkich mediów, wraz z kanalizacją miejską, gazem oraz doprowadzonym światłowodem. W domach będzie rekuperacja oraz rozprowadzona instalacja klimatyzacji w wybranych pomieszczeniach.

Zapraszam do kontaktu

Diana Leśniewska
Ogłoszenie dewelopera
884

Więcej ogłoszeń od AM Invest Development