Idź do strony głównej
DOM.developer Wrocław sp. z o.o.
DOM.developer Wrocław sp. z o.o.
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Kleczków
microHOME Promenady
microHOME Promenady

microHOME Promenady

ceny od 12 600 zł/m²
Oferta specjalna do 15.06.2024Atrakcyjny harmonogram płatności
DOM.developer Wrocław sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Antoniego Słonimskiego, Kleczków, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Dostępne lokale
3 /162

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2021
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
43 - 43 m²
Wysokość pomieszczeń
229 - 268 cm
Bezpieczeństwo
monitoring, ochrona
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

microHOME Promenady – od podszewki:

  • Mikroapartamenty: najnowsza inwestycja firmy DOM.developer przy ul. Słonimskiego oferuje 162 unikalne mikroapartamenty w trzech wariantach metraży 25 m2, 37 m2 i 43 m2. Każdy z lokali posiada balkon lub taras. Do wyboru Klienta są lokale jedno lub dwupoziomowe. Nowoczesna aranżacja wnętrz ułatwia zarządzanie przestrzenią modułów zgodnie z indywidualnymi preferencjami.
  • Lokalizacja: Położenie inwestycji (ul. A. Słonimskiego) łączy w sobie doskonałą komunikację z centrum oraz bliskość terenów wypoczynkowych przy nadodrzańskich bulwarach. Vis-a-vis budynku znajduje się kompleks „Promenady Business Park” z biurowcami EPSILON i ZITA, a w odległości kilkunastu minut rowerem dojedziecie do kampusu Uniwersytetu Wrocławskiego, Ostrowa Tumskiego a także kompleksu biurowców Green Day będących siedzibą biur firm dla firm takich jak Credit Suisse, KPMG i pozostałych. To idealne połączenie dla ludzi, którzy żyją aktywnie i rozrywkowo. Nadbrzeże rzeki Odry obfituje w ścieżki biegowe i rowerowe oraz muzyczne beach-bary, w których letnie popołudnia mają niepowtarzalny urok. Infrastrukturę nowoczesnego osiedla „Promenady Wrocławskie” dopełniają obiekty handlowe i usługowe takie m.in.: sklepy spożywcze, apteki, salony urody, obiekty sportowe, fitness cluby oraz szkoły, a także przedszkola. Osiedle Promenad Wrocławskich można śmiało nazwać osiedlem kompletnym.
  • Lokale użytkowe: W poziomie parteru przewidziano 6 lokali usługowych o wielowariantowym przeznaczeniu m.in. z zakresu gastronomii, handlu, funkcji biurowych, coworkingowych etc.
  • Lobby z recepcją: Dla ułatwienia obsługi przyszłych rezydentów i lokatorów microHOME, w obiekcie przewidziano reprezentacyjne lobby z recepcją.
  • Pomieszczenie klubowe: Dla najmłodszych rezydentów (m.in. studentów) zaprojektowaliśmy playroom ze strefą chilloutu, wyposażony w konsolę do gier wideo, a także kameralną czytelnię.
  • Wspólny taras wypoczynkowy: Na dachu budynku przewidziano wspólny taras wypoczynkowy z widokiem na śródmiejską zabudowę Wrocławia. To idealne miejsce na spędzanie czasu wolnego w towarzystwie przyjaciół i znajomych, a także świetny spot pod before lub after party!
  • Carsharing, rowery miejskie, paczkomaty.
  • Garaż: Pod budynkiem znajduje się garaż z kilkudziesięcioma miejscami postojowymi z przeznaczeniem dla samochodów, a także motorów i skuterów.


>> CENA ZAKUPU MIKROAPARTAMENTU „microHOME Promenady" OBEJMUJE LOKAL WYKOŃCZONY POD KLUCZ WRAZ Z ZABUDOWĄ KUCHENNĄ AGD <<

Prezentowane w sprzedaży lokale to lokale użytkowe—mikroapartamenty z 23% stawką podatku VAT, który zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego jest możliwy do odzyskania w 100% przez Kupującego.

Zapraszam do kontaktu

Tomasz Mirosław
Ogłoszenie dewelopera
Tomasz Mirosław
518

Więcej ogłoszeń od DOM.developer Wrocław sp. z o.o.