Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Maślice
MAŚLICKA
MAŚLICKA

MAŚLICKA

ceny od 10 400 zł/m²
Lokalizacja
ul. Maślicka, Maślice, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
5 /18

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2022
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
66.22 - 112.5 m²
Wysokość pomieszczeń
254 - 254 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

MAŚLICKA - kameralne osiedle zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia, na jednym z najbardziej zielonych osiedli we Wrocławiu.

OPIS INWESTYCJI

Inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych. Zaprojektowaliśmy mieszkania o różnym metrażu, tak aby każdy przyszły lokator mógł znaleźć powierzchnią dogodną dla siebie. W ofercie znajdują się lokale mieszkalne w metrażach od 66 m2 do 112 m2. Mieszkania są ustawne, z wydzielonymi przestrzeniami na zabudowy meblowe a także nasłonecznione dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń okiennych z bezpośrednim wyjściem na przestronne balkony o powierzchniach około 10m² (głębokość 2m). Na kondygnacji trzeciej zlokalizowane są lokale, które posiadają antresolę o pełnej wysokości. Aby zapewnić dodatkową przestrzeń na przechowywanie, do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, usytuowana tuż obok lokalu, na tym samym piętrze. Na kondygnacji podziemnej budynku zaprojektowano wielostanowiskowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi, co na pewno wpłynie na komfort mieszkania.

Osiedle wyposażone będzie w nowoczesny ekologiczny system ogrzewania, powietrzną pompę ciepła, a w każdym mieszkaniu zostanie wykonane ogrzewanie podłogowe. Zapewni to wysoki komfort użytkowania lokali mieszkalnych, a także pozwoli maksymalnie wykorzystać powierzchnię pomieszczeń.

Prosta bryła budynku, z zachowaną symetrią. Płytka klinkierowa zastosowana na elewacji nadaje budynkowi indywidualny styl oraz klasę, wyglądam przypominając kamienicę. Wejście do budynku zaprojektowano w nowoczesny sposób, przez kondygnację minus jeden, do którego prowadzą przestronne zewnętrzne schody a także chodnik wykształtowany w spadku. Komunikacja w budynku zapewniona jest klatką schodową oraz dźwigiem osobowy(windą) przeznaczony również dla osób niepełnosprawnych. Inwestycja zostanie ogrodzona. Na terenach zielonych na obszarze osiedla zaprojektowano nisko pnącą się roślinnością.

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Istotne punkty w okolicy inwestycji:

  • Szkoła Podstawowa 450m
  • Przedszkole 450m
  • Centrum Handlowe N-Park 550m
  • Sklep Spożywczy 150m
  • Autostradowa Obwodnica Wrocławia 4500m
  • Centrum Wrocławia 9500m

Inwestycja zlokalizowana jest kilkaset metrów od ulicy Królewieckiej. Jednak na tyle w bezpiecznej odległości, że budynek jest odcięty od hałasu i zgiełku. Miejsce przyjazne dla rodziny z dziećmi czy dla singla. Bliskość węzłów komunikacyjnych, dużej ilości usług, szkół, przedszkoli a zarazem na wyciągnięcie ręki tereny zielone. Niedaleko od osiedla znajdziemy: Wały nad rzeką Odrą, Las Rędziński, Park Maślicki, Park Świetlików, a także w niewielkiej odległości las Mokrzański. Dodatkowo na obszarze Maślic znajdują się alejki spacerowe, oczka i zbiorniki wodne z miejscami do biwakowania oraz ścieżki rowerowe.

Zapraszam do kontaktu

Kamila Świecik
Ogłoszenie dewelopera
781

Więcej ogłoszeń od Salwirak sp. z o.o.