Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Tonie
Maciejkowa Apartments
Maciejkowa Apartments

Maciejkowa Apartments

ceny od 9 284 zł/m²
Lokalizacja
ul. Władysława Łokietka, Tonie, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2024
Dostępne lokale
5 /22

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2021
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
65.84 - 128.17 m²
Wysokość pomieszczeń
260 - 270 cm
Bezpieczeństwo
system alarmowy, teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
balkon, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne

Opis

Nowa inwestycja DZMT ,, Maciejkowa Apartments”

Nowoczesne apartamenty w łąkowej scenerii będące kontynuacją pasji DZMT opartej na nieszablonowym dizajnie oraz na praktycznych rozwiązaniach technologicznych. Miejscowy Plan „Łąki Tonie” w najbliższej okolicy jest gwarancją hektarów niezabudowanych terenów zielonych. Kameralna inwestycja składać się będzie z 22 apartamentów zlokalizowanych w dwupiętrowych budynkach na ogrodzonej działce.

Planowany termin oddania inwestycji do użytku to I kwartał 2024 roku

Na parterach budynków znajdować się będą apartamenty o powierzchni około 65,84 m2 składając e się z salonu z aneksem kuchennym , dwóch sypialni oraz łazienki. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie ogród o powierzchni od 93 m2 do 185 m2.

Na pierwszym oraz drugim piętrze znajdować się będą mieszkania dwupoziomowe o powierzchni około 128,17 m2 ( dla 3 apartamentów deweloper przewidział ogrody).

  • Pierwsze piętro składać się będzie z salonu z aneksem kuchennym , gabinetu z wyjściem na loggie (7,94m2) sypialni , holu
  • Drugie piętro składać się będzie z trzech ustawnych sypialni ,dwóch łazienek, do głównej sypialni przynależy balkon o powierzchni około 7,21 m2.

Do każdego z Apartamentów deweloper przewidział możliwość dokupienia garażu oraz zewnętrznych miejsc postojowych.

W inwestycji Maciejkowa Apartments zastosowane zostaną eco rozwiązania:

  • Ogrzewanie – pompa ciepła
  • Rekuperacja
  • W każdym pomieszczeniu ogrzewanie podłogowe
  • Przygotowanie pod montaż fotowoltaiki

Standard deweloperski : tynki , wylewki, gniazdka kontakty, pompa ciepła, rekuperacja, okna aluminiowe ( 3 szybowe), teren ogrodzony, wjazd na osiedle przez bramę na pilota.

Lokalizacja : Ul. Maciejkowa to spokojna ulica zlokalizowana na Prądniku Białym/ Tonie ( 6 km do Rynku)- intensywnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych tak zwanych ,, zielonych płuc Krakowa”. Krakowianie cenią to miejsce ze względu na piękne rekreacyjne tereny oraz bliskość dużych centrów handlowych ( Galeria Bronowice, Ikea, Castorama, Lidl|). Niewątpliwym atutem lokalizacji jest budowana w odległości około 1 km północna obwodnica Krakowa, która zapewni szybkie połączenie z innymi częściami Krakowa. Bliskie sąsiedztwo szkół, żłobków, przedszkoli to duży atut lokalizacji inwestycji, która została przemyślana w taki sposób aby sprostać oczekiwaniom zarówno rodzinom z dziećmi jak i osobom które poszukują ciszy i spokoju .

Więcej informacji uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer 663 700 105 , zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej dzmt.pl.

Zapraszam do kontaktu

Bernadetta Kwiecień
Ogłoszenie dewelopera
573

Więcej ogłoszeń od DZMT Maciejkowa Sp.zo.o. Sp. komandytowa