Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
małopolskie
Kraków
Dębniki
Ruczaj
Lubostroń 13
Lubostroń 13

Lubostroń 13

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Lubostroń, Ruczaj, Dębniki, Kraków, małopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
7 /52

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja

Inwestycja Lubostroń 13 to wyjątkowe miejsce, które charakteryzują nowoczesne rozwiązania, doskonała lokalizacja, elegancka architektura, estetyka wykonania oraz dbałość o detale. Zaletami inwestycji są niewątpliwie: kameralność, wysoki standard wykończenia, widok na tereny zielone oraz brak intensywnej zabudowy w najbliższym sąsiedztwie.

W ofercie posiadamy 52 mieszkania zlokalizowane w dwóch 4-kondygnacyjnych segmentach, połączonych garażem. W naszej inwestycji znajdują się mieszkania o zróżnicowanych układach i powierzchniach (ok. 25-88 m2), w skład których wchodzą od 1 do 4 pokoi. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki do ok. 200 m2, pozostałe lokale mieszkalne posiadają duże balkony. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz parking naziemny, komórki lokatorskie, boksy lokatorskie oraz indywidualne rowerownie. W obu segmentach przewidziana została winda zapewniająca zjazd ze wszystkich kondygnacji do poziomu garażu. Przestrzeń wokół budynków zostanie wypełniona zielenią oraz małą architekturą.
Inwestycja została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności mieszkań, a także komforcie, spokoju i bezpieczeństwie jego przyszłych mieszkańców.

Lokalizacja

W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park dla psów, plac zabaw oraz tak zwany park „Spacerniak”. Około 1,5 km od ul. Lubostroń 13 zlokalizowany jest również Las Borkowski. Bliskość natury i terenów zielonych czyni tę inwestycję doskonałą przestrzenią do życia, w której można odetchnąć od codziennego zgiełku, hałasu i pośpiechu. Dla osób lubiących relaks na świeżym powietrzu ogromną zaletą będzie dostęp do ścieżek rowerowych. Miłośnicy sportu znajdą w najbliższym sąsiedztwie Centra Sportowe (oferujące między innymi siłownie, basen, tenis) oraz Krakowski Klub Jazdy Konnej.

Bogate zaplecze komunikacyjne oraz dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa usprawniają codzienną logistykę, gwarantują wygodę życia oraz dostęp do licznych atrakcji. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie pętli Czerwone Maki, nowopowstałej Trasy Łagiewnickiej co zapewnia doskonałe połączenie z innymi częściami miasta. Bliskość autostrady A4 sprawia, że lokalizacja ta stanowi doskonały punkt startowy w drodze za miasto.

Planowana data zakończenia inwestycji to IV kwartał 2023 roku.

Zapraszam do kontaktu

Dominika Kuzak
Ogłoszenie dewelopera
538

Więcej ogłoszeń od Żołnierska Inwestycja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością